Логін:   Лароль:  

Мітинг-реквієм пам'яті Героїв Небесної Сотні

23 лютого 2015
5.jpg (147.87 Kb)
Свою Україну любіть,
Любіть її во время люте,
В останню тяжкую минуту,
За неї Господа моліть!


19 лютого 2015 року об 11.50 в холлі 2 корпусу нашого університету з ініціативи Студентської ради був проведений мітинг-реквієм для вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
..

ТИЖДЕНЬ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВОГО КОЛЕДЖУ

29 жовтня 2013
01.jpg (80.52 Kb)
Хтось навчається у Вінницькому фінансово-економічному університеті перший рік, хтось другий, інші уже на старших курсах, але безперечно, кожен із нас вважає стіни університету своєю другою рідною домівкою, адже більшу половину нашого часу ми проводимо в стінах ВФЕУ.
Усі студенти беруть активну участь у громадському, культурно-мистецькому житті нашого університету. Ми не тільки добре навчаємось, а також складаємо заліки, модулі, екзамени, адже нас готують найкращі спеціалісти своєї справи - кваліфіковані викладачі, доценти, доктори наук. А ще й коли наш університет відзначає різні заходи, то ми влаштовуємо найцікавіші, найвеселіші, найграндіозніші виступи.

03.jpg (58.61 Kb)02.jpg (78.99 Kb)04.jpg (90.73 Kb)

Ось, наприклад, у жовтні ми святкували тиждень Економіко-правового коледжу Вінницького фінансово-економічного університету, а також і День юриста, адже в стінах нашого коледжу дуже багато студентів спеціальності "Правознавство", які в подальшому обов'язково стануть кваліфікованими спеціалістами. На честь святкування, студенти нашого вузу влаштували захоплюючий концерт, а також художню виставку талантів, на якій розмістили вироби наших студенток-рукодільниць.
Концертна програма складалася з оригінальних виступів наших студентів, які беруть активну участь у мистецькому житті коледжу.
05.jpg (76.91 Kb)Ректор нашого університету Білоконний П.Г. нагородив почесними грамотами за високі досягнення у навчанні та за активну участь у громадському, культурно–мистецькому житті найобдарованіших студентів усіх спеціальностей.06.jpg (79.55 Kb)

Студкореспондент
Демчук Лілія гр.79 ЮП