Логін:   Лароль:  

Які мови потрібно вчити, щоб побудувати кар'єру

in-movi.jpg (96.1 Kb) Англійська вже навіть не рахується.

Писати сьогодні в резюме про знання англійської мови майже те саме, що вказувати на вміння працювати з Word і Excel. У великій міжнародній компанії цю строчку або пропустять (у кращому випадку), або відверто посміються. Рахуються сьогодні більш дієві заслуги. Якщо мова - то не тільки англійська.

Хедхантери згодні, що знання зарубіжних мов, крім англійської, позитивно позначається на зарплаті співробітника. У деяких випадках знання кількох іноземних мов може збільшити оклад в 2-3 рази, а цінність співробітника на ринку праці виросте в рази. До того ж, є великі шанси поїхати за кордон.

Сьогодні це особливо стосується програмістів. Робота на аутсорсингу в Україні чи Росії досить добре оплачується, але для кар'єрного зростання цього мало. США - досить складний варіант через проблеми з переїздом. До того ж - далеко. Експерти радять Німеччину, де спостерігається дефіцит хороших кадрів. У цьому випадку краще знати німецьку, що лише додасть впевненості компанії, що приймає, вибрати саме вашу кандидатуру.

Вчити сьогодні можна і китайську. Китай - зростаючий, перспективний ринок. Багато транснаціональних корпорації відкривають в цій країні свої офіси. Знання мови поставить вас вище інших кандидатів, особливо з урахуванням того, що китайці поважають людей, які вчать не тільки англійську, але і їх рідну мову.

Останнім часом все більш вагомою стає арабська мова. На ній, за різними оцінками, говорить близько півмільярда чоловік. Мова важлива для топ-менеджерів компаній, стратегія яких передбачає активну експансію та які орієнтовані на експорт.
Автор: irina102 | Переглядів: 371