ВФЕУ
Тел.: (0432) 53-62-59, 067-36-99-838

Вінницький фінансово-економічний університет

Meню

Шановні батьки! ЕКОНОМІКО-ПРАВНИЧА ГІМНАЗІЯ Вінницького фінансово-економічного університету ІІ-ІІІ ступенів запрошує учнів на навчання в 8, 9 профільні класи з права, економіки та управління, програмування.

Випускники гімназії зараховуються БЕЗ зовнішнього незалежного оцінювання після 9-го класу в університетський коледж за спеціальностями: «Фінанси і кредит», «Інформаційна діяльність підприємства», «Правознавство», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва».
Гімназисти проходять 10 і 11 класи за рік навчання в коледжі Університету, по закінченню якого отримують атестат і диплом молодшого спеціаліста, та продовжують подальше навчання на бакалавраті та в магістратурі Університету за спеціальностями: «Менеджмент», «Облік і аудит», «Фінанси», «Економічна кібернетика».
Навчання гімназистів в університеті проходить за схемою:

gimnazia.jpg (82.2 Kb)

Знання гімназистів формуються за елітною програмою високоерудованої, професійно підготовленої особистості майбутнього керівника чи науковця для роботи в державних, приватних структурах чи в інофірмах за кордоном. Такий фахівець вільно володіє англійською мовою, комп’ютерною грамотою та навиками спілкування, поведінки, ведення переговорів і власної справи.
У місті Вінниця серед п’яти гімназій лише гімназія нашого університету має економіко-правничий напрям. Статус гімназії надає можливість поглибленого та посиленого вивчення основ бізнесу, підприємницької діяльності, юриспруденції, що дає змогу продовження навчання чи стажування в США, Англії, Німеччині та працевлаштування за кордоном.

Запрошуємо на навчання до Гімназії! Плата за навчання помірна.
Прийом заяв для попереднього розгляду за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 71А Трамвай №1, №5 (зуп. Заболотного) Тел. (0432) 53-62-59, 50-55-54 http://www.vfeu.edu.ua, E-mail: [email protected]UFPR no Facebook 1 Instagram
Вінницький фінансово-економічний університет
21037, м. Вінниця, вул Пирогова 71а
Тел.: (0432) 53-62-59, 53-36-80
E-mail: [email protected]


©2020 - Вінницький фінансово-економічний університет

_