НАУКОВА, НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА ТА КУЛЬТУРНО МАСОВА ДІЯЛЬНІСТ

Завданням кафедри на перспективу є підготовка публікацій, що мають виняткове значення для розвитку навчально-виховного процесу, видання з грифом МОН навчальних посібників з основних фахових дисциплін і авторських курсів лекцій, що викладаються в університеті.
Викладачами кафедри розроблені та видані з грифом МОН України навчальні посібники:
men1.jpg (58.37 Kb)<br/><br/><br/><br/><br/> Підприємництво.

men2.jpg (46. Kb) <br/><br/><br/><br/><br/> Організація праці менеджера» - гриф надано МОНМСУ (Лист №( №1/11-4833 від 10.04.12р.).

men3.jpg (39.86 Kb) <br/><br/><br/><br/><br/> Методологія та організація наукових досліджень

men4.jpg (35.33 Kb) <br/><br/><br/><br/><br/> Інноваційний менеджмент - гриф надано МОНМСУ (Лист №( №1/11-5753 від 06.04.12р. .).

men5.jpg (51.38 Kb) <br/><br/><br/><br/><br/> Основи менеджменту - гриф надано МОНМСУ (Лист №( №1/11-5214 від 17.04.12р .).

men6.jpg (62.45 Kb) <br/><br/><br/><br/><br/> Організація виробництва - гриф надано МОНМСУ (Лист №(№1/11-4832 від 10.04.12р.).

Також викладачі спільно зі студентами прийняли участь більш ніж у 15 різних Всеукраїнських науково-практичних конференціях. Де було опубліковано більш ніж 150 статей науково-методичного та науково-практичного характеру.
Отже, кафедра менеджменту і адміністрування має досить потужну матеріальну базу для підготовки фахівців в галузі менеджменту. Матеріальна база щорічно оновлюється, доповнюється новими матеріалами, та змінюється, залишаючи у минулому неефективні методи навчання і створюючи нові, більш прогресивні.
men7.jpg (35.95 Kb)
Постійна увага приділяється і науковій роботі студентів спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування». Так, за останній рік, майбутні менеджери прийняли участь у роботі більше десятка наукових конференцій як всеукраїнського так і міжнародного рівня. Ними підготовлено та видано більше шестидесяти наукових статей та тез.
Студентки Лилик О. та Гончарук О. прийняли активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських маркетингових планів із вельми цікавою пропозицією щодо організації у місті Вінниця притулку для бездомних тварин.
Студенти Столяр Р. та Шибанов А. стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій» у номінаціях відповідно «Соціально-орієнтований менеджер» та «Менеджер-консультант». Їм видано сертифікати учасників та грамоти.
Крім того на кафедрі менеджменту активно працює проблемний гурток, у засіданнях якого постійну та активну участь приймають студенти різних спеціальностей та викладачі з майже всіх кафедри університету. До того ж практикується запрошення на засідання гуртка фахівців із підприємств Вінниччини.
Таким чином, кафедра менеджменту активно та системно працює над підвищенням наукового рівня університету та докладає всіх зусиль для формування високого наукового рівня майбутніх менеджерів.
Але не тільки науковою роботою займаються наші студенти. Вони ще й приймають активну участь у громадському, культурно-мистецькому житті університету.

men8.jpg (54.72 Kb)
men9.jpg (61.79 Kb)

Головним святом для наших студентів є «Тиждень кафедри» в якому з величезним задоволенням всі приймають активну участь. Також студенти – менеджери проявляють себе в загально - вузівських заходах «Подільська осінь», «День університету, святкування Нового року, різні спортивні змагання, конкурсах «Міс та Містер університету» в яких неодноразово перемагали.
men11.jpg (28.92 Kb) <br/><br/><br/><br/><br/> У 2011-2012 н.р. перемогу в конкурсі «Міс університету» отримала студентка групи 40МЕ-07 – Грушко Аліна.

men10.jpg (46.17 Kb) <br/><br/><br/><br/><br/> У 2012-2013 н.р. перемогу в конкурсі «Міс університету» отримала студентка групи 48МЕ-10 – Знамеровська Анна.

Кафедра дбає про те, щоб кінцевим результатом її роботи був розвиток особистості кожного студента та їх подальше працевлаштування. 95% випускників кафедри працевлаштовані, займають відповідні посади в різних галузях державних, приватних та інших установах. Більшість випускників мають відповідний професійний ріст.