Логін:   Лароль:  

І ГУМОР, І ЛЮБОВ....

Головними темами студентських жартів цього вечора стали романтичні взаємини чоловіків та жінок, студентські тусовки, історій про викладачів та іспити та трішечки «чорного гумору». Для усіх глядачів було здивуванням, коли неочікувано і всерйоз на сцені відбулася хвилююча пропозиція руки і серця одного з глядачів. Бажаємо майбутній сім'ї щастя та кохання!
Тож на «перцівську» сцену у Вінниці пішли жартували: команда КВН «Інженери» (Вінницький політех), «Мартовские коты» (Вінницький фінансово-економічний університет), «Без найменших причин» (Вінницький торгово-економічний), «Доктор і не один» (Вінницький мед університет), «Так і називається» (збірна Київ-Вінниця), «Вінс» (Вінницький політех), «Яблука» (збірна Вінницьких аграрного та торгово-економічного), Жіноча збірна з Чернівців та «Без на» (Вінницький педуніверситет).
У підсумку, одразу дві команди набрали максимальну кількість балів від суддівської колегії – Вінницький «Вінс» та Жіноча збірна Чернівців, тож судді вирішили визнати обидві команди переможницями й розділити кубок між ними.
Щиро вітаємо нашу команду КВК «Мартовские коты» з феєричним виступом, який запам'ятався усім як виступ найбільш танцювальної гумористичної команди, що чіткістю і злагодженістю, артистизмом полонила глядачів! А тому зайняте 3 місце серед досвічених КВНівських титанів міста — це серйозний і невипадковий успіх! Нагадаємо, у складі команди КВН університету: Боковець Катерина(капітан), Литвинюк Петро, Венгльовська Катерина, Рудий Максим, Златковський Сергій за підтримки танцювальної студії університету — Залузняк Ірини, Марценюк Ольги, Денисюк Вікторії, Матушко Вікторії, Рудзінської Вікторії, Демчук Ольга, за участі Дуди Ірини (вокальний етюд).
Щиро вітаємо усю команду і зичимо подальшого гумористичного зростання та творчих успіхів, золотих кубків і грошових премій!
17-kvn-01.jpg (78.72 Kb)17-kvn-02.jpg (70.42 Kb)17-kvn-07.jpg (73.15 Kb)17-kvn-08.jpg (68.05 Kb)17-kvn-09.jpg (71.39 Kb)17-kvn-10.jpg (66.18 Kb)17-kvn-11.jpg (50.39 Kb)17-kvn-12.jpg (70.08 Kb)17-kvn-69.jpg (70.09 Kb)

Студкореспондент (гр.17 ЕПК)
Сторожук Вікторія

Автор: irina102 | Переглядів: 737