Логін:   Лароль:  

СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО "ШАНС"

Важливим напрямом наукової роботи є організація та управління функціонуванням наукового студентського товариства (СНТ) «Шанс».
Основною метою діяльності СНТ є всебічне сприяння науковій та творчій діяльності студентів.
До складу Правління СНТ входять:
- голова товариства – Вертишко Я.;
- секретар СНТ – Новіцька І.;
- заступники голови – Герасименко Д.;
- представники кафедр та Економіко-правового коледжу Університету: Богуцька О., Дончев С., Вітвіцький О., Новіцька І., Миронець І., Краєвська Г., Оліховський Я., Стасюк Б.
Учасники СНТ «Шанс» беруть активну участь у загальноміському міжвузівському студентському фестивалі «Вінницька студентська весна», у відкритому Кубку м. Вінниці з інтелектуальних ігор «Що?Де?Коли?», конкурсі «Кращий студент України», є організаторами круглих столів на важливі суспільно-політичні та економічні теми в межах Університету.
Учасники СНТ «Шанс» Вінницького фінансово-економічного університету взяли активну участь у Міжнародному конкурсі, котрий був організований інститутом CFA. На цьому конкурсі заступник голови СНТ ВФЕУ Рибак Я. представив проект, що стосувався розвитку зернового ринку Вінничини. За підсумками конкурсу команда студентів ВФЕУ увійшла до п`ятірки найкращих команд України.

В ЇЇ РУКАХ ЖИВЕ КРАСА

kopiya-dsc-0470.jpg (279.36 Kb)У нашій рубриці про цікавих особистостей, талановиту молодь нашого університету ми уже розповідали і про студентів, музикантів, співаків, активних громадських діячів. Але сьогоднішня наша зустріч – унікальна, адже мова буде йти про оригінальний не такий публічний жанр творчої діяльності, який не можна побачити ні на сцені, ні в навчанні, ні в тих заходах, що відбуваються в університеті. Мова йде про бісероплетіння. У нашому університеті серед студентів та співробітників чимало майстринь – рукодільниць, що захоплюються рукотворною красою. Для багатьох – це, улюблене заняття, відпочинок; рідко хто прагне до визнання чи змагання. Проте, іноді воно само знаходить талановиту людину. Серед таких – студентка гр.16 ЕПК, староста групи Краєвська Юлія. Спокійна і врівноважена, серйозна і відповідальна, стримана – такою знають її викладачі й одногрупники. Але коли знайомишся з ажурними роботами Юлії, розумієш, яка краса і витонченість, яскрава фантазія й енергійність, бурхлива чуттєвість і почуття прекрасного живе в душі цієї дівчини. Її роботи не залишать нікого байдужим, вражають майстерністю і чіткістю форм, ретельністю виконання, буянням кольорів.
..

СВЯТКУЙМО РАЗОМ!!!

zaproshennya-na-sait.jpg (294.63 Kb)

ВІТАЄМО КОМАНДУ КВК "МАРТОВСКИЕ КОТЫ"!!!

19 листопада 2013

17 листопада у Домі офіцерів зібрались найкращі КВН-івські команди з Вінниці та гості з Києва, Хмельницького та Чернівців, щоб розіграти до Дня студента головний трофей - Кубок «Вінницьких перців». Побачити це феєричне шоу у виконанні 10 команд зібрався повний зал.
Дві з половиною години КВН-івські команди своїм гумором змушували глядачів постійно посміхатися й аплодувати, але ж вони за цим і прийшли. Заборонених тем у виступах команд не було, тож команди у своїх жартах згадали і фонтан «Рошен», і мера Вінниці Володимира Гройсмана, і навіть, останні кадри з життя бомонду – уболівання Президента Віктора Януковича під час футбольного матчу між збірними України та Франції.
Вже із самого початку змагань наші студенти виділилися серед інших організованістю, музичністю, дотепним гумором і веселим настроєм. За результатами конкурсу «фристайл» команда нашого університету отримала 4 місце серед 10 команд.
Щиро вітаємо команду КВК Вінницького фінансово-економічного університету «Мартовские коты» у складі: Боковець Катерина, Литвинюк Петро, Лебедев Владислав, Рудий Максим, Венгльовська Катерина, Носулько Віктор, Йокало Максим, Пшеславська Олена, Ободзінська Анастасія, Денисюк Вікторія. Ви наша гордість! Молодці! Так тримати! Подальших успіхів вам – веселі та кмітливі!
Пропонуємо подивитись фотозвiт

kvk01.jpg (63.94 Kb)
..

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

18 листопада 2013
duda-konk.jpg (84.27 Kb)diplom.jpg (91.23 Kb)З 15 по 17 листопада у м.Київ відбувався Другий Всеукраїнський конкурс вокалістів “Bel Canto”, спеціально організований для студентів українських вузів, однак музична освіта і виконавський досвід тут значення не грали. Впершу чергу до уваги брали природний талант вокаліста і артистичність. Від нашого університету у конкурсі взяла участь і зайняла переможне місце у жанрі “Естрадний спів” ДУДА ІРИНА. uch-konkur.jpg (131.76 Kb)

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
УСПІХІВ, ШИРОКОГО ВИЗНАННЯ І БУРХЛИВИХ ОПЛЕСКІВ НЕ ТІЛЬКИ НА СЦЕНІ!!!

ВІТАЄМО З НАГОРОДЖЕННЯМ!

14 листопада 2013
nagorod-2.jpg (24.92 Kb)podarunki.jpg (30.88 Kb)14 листопада у залі засідань міської ради з Днем студентів привітали молодих людей, які навчаються у вінницьких вишах. Кращим студентам, активістам загальноміських молодіжних заходів, вручили подяки, грошові премії та ювілейні монети, виготовлені з нагоди 650-річчя міста Вінниці. Від нашого університету нагородами була відзначена голова Студентської ради ДУДА ІРИНА. ВІТАЄМО!!! УСПІХІВ, ВИСОКИХ ЗДОБУТКІВ І ТВОРЧОГО ЗЛЕТУ!!!nagorod-3.jpg (47.78 Kb)