Викладачі випускової циклової комісії зі спеціальності "Підприємництво торгівля та біржова діяльність"

plakat.jpg (36.03 Kb)
Ліман Віталій Васильович - голова випускової циклової комісії, кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії. Вищу освіту здобув у Вінницькому політехнічному інституті. Працював у виробничому об’єднані «Вінницяенерго». З 1990 по 1995 рр. займався автоматизацією гідроелектростанцій в Анголі та Сірії. З 2000 року - викладач Вінницького фінансово-економічного університету. У 2010 році йому присвоєно наукове звання доцент по кафедрі економічної кібернетики. Автор понад 10 авторських свідотств та патентів а також понад 30 науково-методичних праць.
Основні напрями наукових досліджень:
 Оптимізація Інтернет-ресурсів
 Інтернет-маркетинг
 Застосування обчислювальної техніки в економічній діяльності
Викладає навчальні дисципліни:
 Інформатика
 Ефективність інформаційних систем
 Електронна комерція
 Інформаційний бізнес
 Безпека інформаційних систем

Сташко Інна Василівна закінчила Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ за спеціальністю «Економіка підприємства» (2006р), другу вищу освіту має "Економічна кібернетика" (2012 р.) Стаж роботи у вищій школі складає - дев'ять років. У 2015 р. захистила кандидатську дисертацію на тему "Управління якістю зерна у діяльності сільськогосподарських підприємств" та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальність 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами» (за видами економічної діяльності). З 2015 року працює у Вінницькому фінансово - економічному університеті. Автор понад 70 наукових робіт. Має 30 наукових та науково-методичних публікацій. Напрямком наукових досліджень є удосконалення стратегії управління персоналом сільськогосподарських підприємств та застосування інформаційних систем на сільськогосподарських підприємствах. Викладає такі дисципліни як: Корпоративні інформаційні системи, Електронна комерція, Системи підтримки прийняття рішень, Технології створення БД і СД. Нейро - нечіткі технології, Стохастичні методи та моделі в ринковій економіці.

musienko.jpg (6.54 Kb)
Мусієнко Олена Леонідівна – викладач, спеціаліст вищої категорії. У 2000 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського за спеціальністю «Математика» і отримала кваліфікацію «Вчитель математики та основ інформатики». В 2009 році отримала другу вищу освіту у Вінницькому державному аграрному університеті, кваліфікація «Менеджер-економіст». На даний час навчається в асірантурі Вінницького національного аграрного університету за спеціальністю 08.00.03 -«Економіка та управління національним господарством», де працює над кандидатською дисертацією на тему «Управління інвестиційною діяльністю підприємств аграрного виробництва». У 2009 році у Вінницькому державному аграрному університеті пройшла підвищення кваліфікації на курсах за програмою «Бухгалтерський облік в системі програм «1С: Підприємництво 7.7.».
Викладає дисципліни:
 інформаційні системи і технології в управлінні (практичні заняття).

krysak1.jpg (3.16 Kb)
Крисак Андрій Олексійович
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат економічних наук. Нагороджений знаком "Відмінник освіти України". Закінчив Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю "Фізика та основи інформатики", 1998 р .; Київський державний торговельно-економічний університет за спеціальністю "Облік і аудит", 2000 р. З 2016 року - викладач Вінницького фінансово-економічного університету. Автор понад 50 науково-методичних праць.
Викладає навчальні дисципліни:
Інформаційні системи та технології на підприємстві,
Інформаційні системи та технології у фінансових установах,
Інформаційні системи і технології в обліку,
Історія економіки та економічної думки
Коло професійних інтересів:
Автоматизація обліку та впровадження інформаційних технологій в фінансово-господарську діяльність підприємств.
Перспективи функціонування малого бізнесу в сучасних умовах господарювання.