ВИПУСКОВА ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД ВИПУСКОВОЇ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ
ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»

moskvichova2015.jpg (107.76 Kb) МОСКВІЧОВА ОЛЕНА СЕРГІЇВНА – голова ВЦК зі спеціальності "Менеджмент", спеціаліст вищої категорії. У 2004р. закінчила Вінницький національний технічний університет за спеціальністю «Технологія машинобудування» і отримала кваліфікацію магістра інженерної механіки, в 2005р. у Вінницькому національному технічному університеті здобула другу вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» і отримала кваліфікацію економіст-бухгалтер. В 2015р. у Львівському національному університеті ім. Івана Франка захистила кандидатську дисертацію на тему «Державне регулювання кредитних послуг в умовах банківської кризи». В 2019 р. підвищувала кваліфікацію у Вищій школі бізнесу та підприємництва (м. Островець, Польща). Пройшла науково-педагогічне стажування на тему: «Інноваційні освітні технології: європейський досвід його впровадження у підготовку фахівців з економіки та управління». В 2019 р. у м. Варшава (Польща) пройшла наукове стажування «Академічна доброчесність», організоване Вищим Семінаріумом Духовним у Варшаві UKSW спільно із Польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці» (IIASC) та Фундацією АDD. За результатами стажування отримано сертифікат. Має 75 публікацій, у тому числі 14 наукових праць, опублікованих у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях, в т.ч. 1 включену до наукометричної бази Scopus. Викладає наступні курси: «Фінансовий менеджмент», "Стратегічний менеджмент", "Державне та регіональне управління". "Публічне адміністрування". Досліджує проблеми розвитку в Україні державно-приватного партнерства.

img-drabanich.jpg (312.1 Kb)Гевчук Анна Вікторівна – спеціаліст вищої категорії. У 2006 році закінчила ВФЕУ за спеціальністю «Менеджмент організацій» з відзнакою.
У 2011 році закінчила аспірантуру у Хмельницькому Національному Університеті та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Економіка та управління підприємством». Захистила дисертацію на тему «Удосконалення методів оцінки та управління якістю продукції швейного підприємства». Є автором та співавтором більше ніж 60 наукових праць та методичних рекомендацій, є співавтором 4 наукових посібників з грифом МОН.

chizhenko1.jpg (147.55 Kb)
Чиженко Інна Василівна - спеціаліст. У 2011р. закінчила Вінницький фінансово-економічний університет за спеціальністю "Менеджмент організацій". З 2016р. навчається у аспірантурі Вінницького фінансово-економічного університету. Працює над написанням дисертаційної роботи на тему: "Підвищення ефективності виробництва підприємства харчової промисловості на основі раціоналізації фінансових потоків". Сфера наукових інтересів - міжнародна економічна інтеграція.

МЕТА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ – формування нової генерації високоосвічених фахівців, інтелектуально розвинутих та творчо-мислячих професіоналів.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ:
• модернізація освіти відповідно до положень Болонського процесу;
• посилення уваги до методичного забезпечення навчально-виховного процесу;
• впровадження інтерактивних технології у формування професійно компетентного фахівця;
• вивчення, узагальнення та використання передового педагогічного досвіду роботи;
• розвиток та формування у студентської молоді уміння виконувати різні види навчальних та творчих практичних робіт;
• підготовка студентів до самостійної, наукової та професійної діяльності;
• формування творчого, активного, освіченого фахівця, здатного реалізувати сучасні вимоги роботодавців;
• сприяння становлення й розвитку системи навчально-виховної роботи.

Особлива увага в умовах кредитно-модульної системи надається організації самостійної роботи студентів і, в зв’язку з цим, викладачі випускової циклової комісії зі спеціальності «Менеджмент» працюють над розробкою методичного забезпечення для самостійної роботи студентів та вдосконаленням форми поточного і модульного контролю, беруть участь у підготовці і проведенні науково-теоретичних і науково-практичних конференцій, нарад, семінарів. Будучи педагогами не лише за професією, але й за покликанням, викладачі випускової циклової комісії велику увагу приділяють і виховному процесу, пам’ятаючи, що їх завдання не тільки готувати висококваліфікованих спеціалістів, але й формувати свідомих громадян держави, патріотів України, які повинні мати власні погляди і переконання, вміти правильно оцінювати сучасну дійсність і обстоювати та захищати свої ідеали і переконання.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА за спеціальністю 073 "Менеджмент"

Освітня програма - managment (104.32 Kb)
managment_1 (26.21 Kb)