ВФЕУ

Meню

Привітання зі святом День захисника України

img_8759.jpeg (58.69 Kb)
Щорічне державне свято День захисника України встановлено у 2014 році указом тодішнього президента Петра Порошенка. День вшанування українських воїнів офіційно запровадили після збройної агресії Росії на Донбасі та анексії нею Криму.
Цей день важливий і особливий для громадян України, адже сьогодні відзначаються аж чотири знакові свята й пам’ятні дати. Йдеться, зокрема, про День захисника України, Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День заснування Української повстанської армії (УПА).
Ці свята нерозривно пов'язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті й відданості Україні. З усього серця вітаю з цими знаменними святами всіх громадян України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників!

З повагою, Перший проректор Вінницького фінансово-економічного університету, А.В. Гевчук

UFPR no Facebook 1 Instagram
Вінницький фінансово-економічний університет