ВФЕУ
Тел.: (0432) 53-62-59

Вінницький фінансово-економічний університет

Meню

Спецпроєкт «Радіодиктант»

   6.11.2020 | vebmaster

Двадцять років тому Українське радіо започаткувало щорічну акцію, присвячену українській мові, — Радіодиктант національної єдності. Уперше подію провели 24 травня 2000 року до Дня Кирила й Мефодія. Згодом традиційною датою написання радіодиктанту стало 9 листопада, День української писемності та мови.

Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі — у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики.

Спецпроєкт “Радіодиктант” стартуватиме в ефірі Українського радіо та Радіо Культура 9 листопада 2020 року о 9:00, ведучі в студії розкажуть історію диктанту й дадуть змогу всім охочим підготуватися до написання. Сам же радіодиктант почнеться о 9:15.

Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Оригінальний текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада 2020 року об 11:00. Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку [email protected]

Для зручності організатори також підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Ця електронна форма буде розміщена на сайті ukr.radio 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Автори робіт, написаних без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту, а результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Трансляція відбудеться:
радіо — Українське радіо, Радіо Культура;
телебачення — UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та регіональне суспільне телебачення;
інтернет — ютуб-канал Українського радіо та фейсбук-сторінка UA: Українське радіо.


UFPR no Facebook 1 Instagram
Вінницький фінансово-економічний університет
21037, м. Вінниця, вул Пирогова 71а
Тел.: (0432) 53-62-59, 53-36-80
E-mail: [email protected]


©2020 - Вінницький фінансово-економічний університет

_