Мітинг-реквієм пам'яті Героїв Небесної Сотні

23 лютого 2015
19 лютого 2015 року об 11.50 в холлі 2 корпусу нашого університету з ініціативи Студентської ради був проведений мітинг-реквієм для вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Усі студенти та викладачі, що зібралися тут, розпочали мітинг з виконання Гімну України. Ведучі заходу — Дуда Ірина та Русанюк Аліна — коротко нагадали хронологію подій річної давності, використавши відеоматеріали з лютневого Майдану. Присутні студенти, викладачі,співробітники вшанували память полеглих за свободу хвилиною мовчання.

Під неофіційний гімн Майдану пісню “Пливе кача” були запалені свічки та покладені квіти до новоствореного стенду”Герої Небесної Сотні”, до уваги учасників мітингу була запропонована фотовиставка, що відображала етапи боротьби київського Майдану. Ряд фотографій були запропоновані нашими студентами, що разом зі своїми батьками брали участь у Революції гідності. Завершив мітинг виступ ректора університету Білоконного Петра Григоровича, який закликав словами Т.Г.Шевченка:

Свою Україну любіть,
Любіть її во время люте,
В останню тяжкую минуту,
За неї Господа моліть!

Після мітингу всі бажаючі вирушили для участі у загальноміських заходах, присвячених річниці Небесної Сотні. На Європейській площі юнаки та дівчата вишикувалися у вигляді фрази «Герої не вмирають» та заспівали Гімн України. Після чого вони поклали квіти та лампадки до пам’ятника Небесній Сотні.

77015.jpg (80.22 Kb)
nucg91-z-s8.jpg (129.01 Kb)