Конференція молодих учених

5.05.2015 | irina102

konferenc2.jpg (179.67 Kb) 23-24 квітня у Вінницькому фінансово-економічному університеті пройшла чергова науково-практична конференція молодих учених, аспірантів та студентів. Темою конференції були перспективи розвитку регіональної економіки, права та менеджменту.23-24 квітня у Вінницькому фінансово-економічному університеті пройшла чергова науково-практична конференція молодих учених, аспірантів та студентів. Темою конференції були перспективи розвитку регіональної економіки, права та менеджменту.

Традиційно, засідання було розбито на дві частини – пленарне та секційне. Під час пленарного засідання свої досладження представили викладачі та гості нашого навчального закладу, зокрема начальник управління фінансово-інформаційного забезпечення головного фінансового управління Вінницької облдержадміністрації Цехановський І. Л., кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Сахно, А. А., начальник організаційно-методичного відділу, к.е.н. Лопатюк Р. І. та інші.

Секційні засідання були представлені доповідями магістрів ВФЕУ: Туневич Олени, Шевякової Анастасії, Білої Мирослави, Денисюк Ангеліни.

Серед розглянутих тем були: «Перспективи розвитку економіки Вінницького регіону», «Бюджетний аспект стимулювання місцевого економічного розвитку», «Мотивація економічної діяльності машинобудівних підприємств», «Перспективи розвитку менеджменту персоналу», «Вплив податкового законодавства на діяльність кредитних спілок».

За результатами конференції буде видано збірник тез та статей, котрі зможуть отримати всі учасники засідання.

Гайдамашко Олександр

konferenc1.jpg (175.67 Kb)