Проблеми трансформації європейських стандартів регіональну економіку і соціальну сферу України

30 серпня 2014
У Вінницькому фінансово-економічному університеті 19-20 листопада відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему «Проблеми трансформації європейських стандартів в регіональну економіку і соціальну сферу України» (у контексті угоди про асоціацію між Україною та ЕС) за участю Пражського економічного університету, Білоруського державного університету ім. М. Танка та Волгоградського інституту бізнесу.

З привітальним словом до учасників міжнародної конференції звернувся ректор ВФЕУ професор Білоконний П.Г. У своєму виступі доповідач зупинився на актуальності теми конференції, висвітлив проблеми трансформації економіки України до європейських стандартів та побажав учасникам конференції плідної праці, обміну думками, прийняття рішень. На пленарному засіданні міжнародної конференції з доповіддю «Європейські стандарти децентралізації управління регіональною економічною і соціальною сферою» виступив начальник управління фінансово-інформаційного забезпечення – головний бухгалтер Головного управління фінансів Вінницької обласної державної адміністрації Цехановський І.Л. З цікавими та змістовними доповідями виступили Шипук О.С., начальник управління міжнародного співробітництва Вінницької обласної державної адміністрації, доктор економічний наук, професор ЖДТУ Бутинець Ф.Ф., доцент кафедри інформаційних технологій Львівського інституту банківської справи НБУ Заблоцький Т.М., доктор економічних наук, професор Вінницького національного аграрного університету Коляденко С.В., проректор з науково-методичної роботи ВФЕУ Яровий А.М., студентка Львівського інституту банківської справи НБУ Ярошенко М.А. та інші.

Крім цього на пленарному засіданні було заслухано 34 доповіді на 2-х секційних засіданнях.

По закінченню конференції були підведені підсумки, відмічені кращі і перспективні доповіді та прийнята резолюція по конференції.

Проректор з наукової роботи Бігун П.П.

Автор: irina102 | Ппереглядів: 429