Студентська осінь ВФЕУ

8-o.v..jpg (91.68 Kb)

Почервоніли яблука-циганки
високе небо проворонив дах
і вогнища мов кинуті цигарки
щоночі дотлівають по садах..
.

Цими ліричними словами Ліни Костенко 6 листопада у стінах нашого університету розпочалася подія, до якої долучаються студенти та викладачі кожної кафедри. Це свято Осені - свято таланту і креативності, кмітливості і гумору, винахідливості та експромту – одним словом фестиваль “Студентська осінь 2014”!
У програмі: конкурс осінніх композицій, вокальних та танцювальних номерів, змагання вболівальників та ведучих.

Однією з найголовніших номінацій у конкурсі є власноруч виготовлена екібана. Кожна кафедра презентувала свій виріб ще до початку конкурсної програми, для того, щоб судді змогли вчасно поставити оцінки. Опісля ведучі розпочали основну концертну програму за участю збірних команд студентів від кожної спеціальності – “Правознавство”, “Облік і аудит”, “Менеджмент”, “Економічна кібернетика”, “Фінанси і кредит”.

Конкурсанти демонстрували вокальні, танцювальні номери, та номери оригінального жанру. Також журі оцінювало роботу ведучих та підтримку з боку вболівальників. Поза програмою змагань запалила слухачів гумором і сміхом збірна команда КВК у новому складі.

За результатами суддівських оцінок головні нагороди у кожній із номінацій розподілилися так: за найкращу осінню екібану грамоту і кубок отримали студенти спеціальності обліку і аудиту. Приз «За найбурхливішу підтримку залу» дістався найкращим вболівальникам - студентам спеціальності “Правознавство”. Студенти спеціальності «Фінанси та кредит» були нагороджені кубком за перемогу у оригінальному жанрі з вокально-танцювальною композицією. А найкращу пісню, на думку журі, представили залу студенти спеціальності правознавства у вокально-хореографічній постановці "Зелен клен". Як найкращі ведучі нагороди були удостоєні дебютанти на сцені — студенти спеціальності “Менеджмент” Волинець Тетяна та Цицак Тетяна. Найбільше здивування і захоплення викликав виступ хлопців спеціальності “Економічна кібернетика” із запальним українським гопаком, за що вони були нагороджені кубком за перемогу у номінації “Найкращий танцювальний номер”.

Призові кубки на дипломи, традиційно, вручав ректор університету, який відзначив , скільки багато на сцені було неймовірних, яскравих талантів, та це ще далеко не всі можливості нашої університетськрої молоді, адже скільки ще талантів у залі!

Сподіваємось, що усі конкурсанти залишились задоволеними результатом конкурсу та наступного року вразять нас новими композиціями та номерами.

Гайдамашко Олександр

Фотозвіт http://vfeu.edu.ua/gallery.html