Анастасія Ніколайчук – одна із кращих студентів міста

21 листопада 2017
dddodenst1.jpg (6.75 Kb)Студентка спеціальності «Облік і оподаткування» Анастасія Ніколайчук – одна із кращих студентів навчальних закладів міста!
Виконавчий комітет Вінницької міської ради 16 листопада нагородив кращих студентів навчальних закладів міста. Приурочили це до міжнародного Дня студента, що відзначався 17листопада.

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

17 листопада 2017
z-dnem-stud.jpg (11.84 Kb)Шановні студенти ВФЕУ! Щиро вітаю вас з Міжнародним днем студента, який став традиційно відзначатися у світі як свято молодості, натхнення, прагнення, снаги, устремління.
17 листопада має особливе значення для студентів всього світу. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.
Вінницький фінансово-економічний університет, готуючи висококваліфікованих спеціалістів, у першу чергу, плекає надію, що саме молодь стане стабільною силою для успішного поступу держави, відіграє важливу роль у демократичних перетвореннях, а також нестиме високий інтелект, глибокі знання, відповідальність, культуру та етику.
Від імені ректорату, членів Вченої ради і від мене особисто прийміть, шановні студенти, найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студента.
У вас зараз відповідальний період в житті, коли ви стаєте дорослими. Вчіться самостійно приймати рішення. Ваше навчання – це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність. Тепер вам належить набиратися знань, аби згодом з успіхом застосувати їх на практиці.
Пройде всього кілька років і саме вам належить будувати нові міста, вчити дітей, створювати твори мистецтва та завойовувати для країни перші місця в світі!
Це свято засвідчує глибоку увагу до молодої інтелектуальної еліти сучасного суспільства. Студентські роки – роки дивовижні, неповторні, незрівнянні. Саме ці роки формують особистість і дають можливість у майбутньому стати співтворцем суспільного розвитку.
Нехай студентські роки летять легкою низкою, залишаючи лише хороші спогади і наближаючи вас до мрій, щасливого життя і блискучої кар'єри!
Насолоджуйся ж ним сповна, адже студентська юність така воно швидкоплинна. Але насолоджуючись, не забувай: завтра знову в бій за новими знаннями. І в цьому бою ти повинен стати переможцем! Бажаю тобі сили, бадьорості, вічної молодості в серці

З повагою, ректор П.Г. БІЛОКОННИЙ

Майстер-клас із приготування коктейлів

15 листопада 2017
kkokteil0i.jpg (3.92 Kb)15 листопада кафедрою Готельно-ресторанного бізнесу був проведений майстерклас із організації роботи бару та приготування коктейлів. Роботу бармена проілюстрував досвідчений ресторатор Богдан Володимирович.
..

Cеанс одночасної гри у шахи

10 листопада 2017
shahhi22.jpg (34.3 Kb)25 жовтня в університеті відбувся сеанс одночасної гри у шахи. Його проводив доцент кафедри економіки Тютюніков І. Є.
..

Відвідування кав'ярні-музею "Вітальня щасливого часу" та магазину колоніальних товарів "Панъ Заваркінъ та синъ".

10 листопада 2017
ekckww17.jpg (43.3 Kb)У рамках проведення тижня спеціальності «Облік і оподаткування» студенти-обліковці відвідали магазин колоніальних товарів "Панъ Заваркінъ та синъ" - унікальне місце, де можна поринути в атмосферу срібної миті Вінниці кінця ХІХ - початку ХХ століття - доби, що увійшла в історію як Belle Еpoque (Прекрасна Епоха).
..

Екскурсія обліковців у Музей української марки

7 листопада 2017
0087.jpg (10.1 Kb)У рамках проведення тижня спеціальності «Облік і оподаткування» студенти-обліковці відвідали Музей української марки ім. Олександра Балабана.

Майстер-клас «Кредитні таємниці».

5 листопада 2017
mklas210.jpg (18.15 Kb) 3 листопада 2017 року у Вінницькому фінансово-економічному університеті проведено майстер-клас на тему: «Кредитні таємниці».
..

Прoграма проведення тижня спеціальності "Облік та оподаткування"

5 листопада 2017
planbuh1.gif (15.91 Kb)

Майстер - клас на тему: Створення квітів із повітряних кульок

zast-mklas.jpg (11.72 Kb)

23 жовтня 0 15:20 в аудиторії 209 кабінет туризму відбувся майстер - клас на тему: "Створення квітів із повітряних кульок" під керівництвом бізнесмена компанії "Аеробум" Сергія Сергійовича. На початку майстер - класа бізнесмен розповів як почав створювати свій власний бізнес та з якими проблемами мав справу.

Екскурсія на "Караван"

25 жовтня 2017
20171024_145507.jpg (28.42 Kb)24 жовтня також відбулася екскурсія під керівництвом к.е.н, доцента Сташко І. В. студентів на завод Караван де студенти мали можливість побачити на власні очі, які етапи проходить вода як мінеральна так і солодка.

боулінг

25 жовтня 2017
boul-zastavka2.jpg (10.36 Kb)24 жовтня о 18:00 годині відбулося змагання між студентами коледжу, університету та викладачами кафедри Економіки та циклової комісії "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" з боулінгу, яке відбувалося в мегамол
..