Акредитація МОН молодших спеціалістів у ВФЕУ.

7 березня 2019
З 04-06 березня 2019 року у Вінницькому фінансово - економічному університеті проводилася акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів спеціальності "Правознавство". Голова комісії Риженко Ірина Миколаївна - завідувач зафедри адміністративного і господарського права та правоохоронної діяльності Херсонського державного університету, кандидат юридичних наук, доцент; член комісії - Оприско Ольга Ігорівна - голова циклової комісії спеціальних юридичних дисциплін Відокремленого структурного підрозділу Технологічного коледжу Національного унівесриету "Львівська політехніка", викладач вищої категорії.
Під час перевірки комісія опрацьовувала всі матеріали такі як: Особова інформація по викладачах (навантаження, освіта, підвищення кваліфікації, стажування, наукова, методична робота викладачів). Крім того було розроблено графік написання комплексних контрольних робіт і їх проведення серед 2-4 курсів коледжу головою та членом комісії. Здійснювалася перевірка навчально - методичних комплексів дисциплін, що викладаються на цикловій комісії з правознавства, опрацьовувалися курсові роботи, навчальні та виробничі практики і науково - дослідна робота студентів. Не обійшло осторонь і студентське життя в гуртожитку, спортивних та актових залах, гуртки студентські, секції.

img_0614.jpg (258.76 Kb)
img_0608.jpg (2.8 Kb)img_0603.jpg (165.31 Kb)