19 квітня відбулась конференція «Облік, аналіз, контроль та оподаткування: стан і перспективи розвитку»

23 квітня 2018
19 квітня відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Облік, аналіз, контроль та оподаткування: стан і перспективи розвитку» (м. Вінниця, ВНАУ), в роботі якої взяла участь к.е.н., доцент кафедри фінансів Вінницького фінансово-економічного університету Поліщук Наталія Володимирівна з виступом на пленарному засіданні. Також на пленарному засіданні конференції виступали з доповідями провідні економісти–фахівці, зокрема: Микола Ткачук, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів Вінницької ОДА, котрий ознайомив аудиторію із новими напрямами державної та регіональної підтримки сільськогосподарських товаровиробників; Микола Слободянюк, голова Вінницького обласного територіального Антимонопольного комітету виступив із доповіддю «Зловживання монопольним становищем – один із видів порушень законодавства про захист економічної конкуренції» та інші.
Після завершення роботи пленарного засідання науково-педагогічні працівники, аспіранти, магістри та студенти Вінницького національного аграрного університету представили наукові доповіді на секційних засіданнях.
Питання, висвітлені на конференції, викликають занепокоєння у середовищі науковців цієї галузі економіки, адже сучасний стан обліку, контролю та оподаткування потребує значного поліпшення і розвитку. То ж робота конференції була корисною та цікавою, про що свідчить активність науковців у процесі обговорення доповідей.

5541_2.jpg (14.75 Kb)3054_foto.jpg (24.39 Kb)5983_3.jpg (27.81 Kb)