Чемпіонат університету з ігрових видів спорту

7 грудня 2017
З 15 листопада по 6 грудня 2017 р. в університеті було проведено 3 чемпіонати з ігрових видів спорту, в яких прийняли участь 86 студентів коледжу та університету.
У змаганнях з волейболу:
І місце виборола збірна команда спеціальності «Право» (капітан команди Смеречинський Артем);
ІІ місце посіла збірна команда спеціальності «Фінанси» (капітан команди Климчук Олексій);
ІІІ місце посіла збірна команда спеціальності «Менеджмент» (капітан команди Валюх Сергій).
У змаганнях з баскетболу:
І місце виборола збірна команда коледжу (спеціальність «Право»)
(капітан команди Гевчук Микола).
ІІ місце посіла збірна команда університету (капітан команди Коваль Іоанн).
У змаганнях з настільного тенісу:
чемпіонський титул серед дівчат завоювала студентка ІІІ-курсу спеціальності «Фінанси» Онищенко Діана.
ІІ місце посіла студентка коледжу Сухоребра Світлана,
а ІІІ місце – студентка Борецька Тетяна.
Першою ракеткою серед юнаків став студент І-го курсу Гевчук Микола;
на ІІ-му місці – Семчук Євген, а ІІІ місце поділили студенти:
Глушко Микита та Бануляк Олександр.
Активну участь у підготовці та організації змагань прийняли члени спортивного комітету студентської ради: Данілова Ксенія, Коваль Іоанн, Онищук Сніжана, Яблонська Антоніна.

sspotrrt21.jpg (32.7 Kb)
sspotrrt1.jpg (10. Kb)