Екскурсія до Верховної Ради України.

13 грудня 2019
02 грудня відбулась екскурсія студентів та викладачів Вінницького фінансово-економічного університету та коледжу до Верховної Ради України.
В Освітньо-інформаційному центрі, що розташований в Раді, ми мали змогу спробувати свої сили в законотворчості з питань освіти в Україні, визначити сильні та слабкі сторони розробленого закону за допомогою SWOT-аналізу, подискутувати у межах парламентських фракцій.
Друга половина екскурсії була присвячена знайомству з найбільш знаковими атрибутами української нації: Конституція України, Прапор Незалежності, Акт проголошення незалежності. Цікаво було побувати в сесійній залі та кулуарах ВР. Отримали яскраві, позитивні враження від відвідин нашого Парламенту!

ekkssk1.jpg (54.22 Kb)ekkssk11.jpg (66.04 Kb)ekkssk131.jpg (52.13 Kb)ekkssk101.jpg (72.93 Kb)ekkssk2.jpg (43.3 Kb)ekkssk141.jpg (54.39 Kb)
Автор: vebmaster