Екскурсія на "Караван"

25 жовтня 2017
24 жовтня також відбулася екскурсія під керівництвом к.е.н, доцента Сташко І. В. студентів на завод Караван де студенти мали можливість побачити на власні очі, які етапи проходить вода як мінеральна так і солодка. На заводі Караван була здійснена екскурсія провідними фахівцями де студенти мали можливість побачити кожен етап подачі колби під тиском повітря з якого утворюється пластикова пляшка, а потім розлив води в пляшки її закручування під тиском газів, подача по лінії для утворення наклейки, тобто наклеювання етикетки, подача на другий поверх на транспортер для обмотування упаковки по шість штук і кінцева мета упакування др 20 упаковок однією загальною упаковкою і вивезення готової продукції на склад. Все автоматизовано і непотребує людського втручання на кожному етапі сканується, зважується і перевіряється на якість, практично не існує браку. По закінченню екскурсії компанія Караван кожному студентові подарувала в подарунок солодку водичку Бянко і звернула увагу, що компанія немає реклами вона розвивається за рахунок дешевої цінової політики, обмеженим терміном у 2 місяці та екскурсіями дітей, які є потенційними покупцями. Дякуємо за чудовий захід керівникові.

20171024_151914.jpg (45.03 Kb)20171024_145507.jpg (28.42 Kb)20171024_145106.jpg (35.84 Kb)