Екскурсія обліковців у Музей української марки

7 листопада 2017
У рамках проведення тижня спеціальності «Облік і оподаткування» студенти-обліковці відвідали Музей української марки ім. Олександра Балабана.
Це перший в нашій країні Музей української марки. Засновником колекції є відомий американський філателіст українського походження Олександр Балабан. Колекцію і музей він присвятив рідному батькові Якову, якому, будучи солдатом армії УНР, довелося емігрувати з рідної країни. Колекція дійсно унікальна, в ній є рідкісні екземпляри. Ще потрібно сказати, що подібного зібрання марок в світі більше не знайти.
На відкриття музею Олександр Балабан приїхав особисто з Нью-Йорка. На відкритті колекціонер сказав, що збирання марок – це справа всього його життя, таким чином він хоче вшанувати пам’ять свого батька і довести всім, що Україна – велика країна. У його колекції є унікальні екземпляри 1830, 1850, 1920 і 1940 років, марки ЗУНР. Серед рідкісних екземплярів також є марки з білоруського Гомеля і російського Ростова-на-Дону, погашені українським тризубом, що говорить про те, що ці міста входили до складу України.
Відвідавши музей, студенти дізнатись багато цікавого з історії України та її боротьби за незалежність.

11187.jpg (40.89 Kb)
222cd.jpg (40.11 Kb)33fd.jpg (.22 Kb)666.jpg (54.15 Kb)5555c19.jpg (29.32 Kb)