І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

2 травня 2018
Відповідно до наказу МОН України № 307 від 30.04.2018 р. у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського 21 квітня відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Проведений етап одночасно є 1/8 Міжнародної студентської олімпіади з програмування (ACM International Collegiate Programming Contest або ACM ICPC).
І етап Всеукраїнської/Міжнародної студентської олімпіади з програмування проходив одночасно на всіх сайтах (площадках) України 21 квітня. Цей етап носить назву The 2018 All-Ukrainian Collegiate Programming Contest (AUCPC). Він входить до The 2018 Southeastern Europe Regional Contest (SEERC), що є складовою The 2018 Europe Contests, що в свою чергу є складовою ACM ICPC.
Етап має регіональні складові, ми відносимось до The 2018 Ukraine Southwestern Contest. У Вінницькій області, що відноситься до цього Південно-західного регіону, І етап Олімпіади проходив на 2-х сайтах ВНТУ (фахові ВНЗ) та 2-х ВДПУ (нефахові ВНЗ).
З цього року в Олімпіаді офіційно беруть участь шкільні команди. По Україні зареєстровано 75 сайтів, в тому числі 11 в Південно-західному регіоні.
Допущено до змагань 923 команди, серед яких 177 шкільних.
По південно-західному регіону маємо:
На сайті VSPU виступило 9 команд університетів:
1. 5 команд ВДПУ (2 тренери);
2. команда Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова;
3. команда Вінницького національного аграрного університету;
4. команда Вінницького фінансово-економічного університету.
5. команда ВТЕІ КНТЕУ;

Від нашого університету приймали участь 4 курс кібернетиків – Дмитришен Мирослав, Музика Дмитро, Загорський Богдан, Стусяк Олександр. Тренер команди – к.е.н., доцент Сташко І. В.
Студенти гідно представили наш вуз серед приватних вузів, шкода звичайно що ніякого місця не здобули але на майбутнє будемо мати на увазі і ретельніше готуватися до олімпіади.

39 ЕК Дмитришен Мирослав

image-0-02-04-25b01a78e1f32.jpg (15.34 Kb)image-0-02-05-dce2f24a44e16.jpg (35.8 Kb)foto_z_olimpiadi_programuva.jpg (24.4 Kb)