ВФЕУ
Тел.: (0432) 53-62-59, 067-36-99-838

Вінницький фінансово-економічний університет

Meню

ІV міжвузівська науково-практична Інтернет-конференція «Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку України в умовах європейської інтеграції»

   22.04.2021 | vebmaster

22 квітня 2021 року на базі Вінницького фінансово-економічного університету відбулася ІV міжвузівська науково-практична Інтернет-конференція «Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку України в умовах європейської інтеграції».
Відповідаючи на виклики сучасності, університет застосовує нові форми проведення масових заходів: конференція була проведена дистанційно за допомогою хмарних сервісів на платформі Zoom. Учасники мали змогу удосконалити свої компетентності щодо роботи в закритих та відкритих інформаційних системах; володіння навичками працювати з представниками інших професійних груп різного рівня в закритих та відкритих інформаційних системах.
Раді зазначити, що серед учасників конференції були не лише викладачі та студенти Вінницького фінансово-економічного університету та Економіко-правового фахового коледжу, але долучилися наші колеги з інших закладів освіти, зокрема з Донецького національного університету імені Василя Стуса, Вінницького національного аграрного університету, Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя.

Основними напрямками роботи конференції були:
1. Актуальні проблеми економіки: нові виклики та реалії
2. Сучасний менеджмент: наука, практика, філософія
3. Туризм і готельно-ресторанний бізнес: майбутні перспективи України
4. Фінанси, банківська справа та страхування: сучасний стан та тенденції розвитку
5. Математичні моделі, методи та інформаційні моделі в економіці
6. Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
7. Юридична наука, законодавство і правозастосовча практика: закономірності та тенденції розвитку
Особливо хочеться відмітити саме участь студентів, оскільки для першокурсників підготовка тез та виступ на засіданні став першим кроком у науку, а для випускників бакалаврату та магістратури це певний підсумок серйозної науково-дослідної роботи. Актуалізації наших знань з англійської мови сприяли доповіді наших іноземних студентів.
На конференції панувала дружня, творча атмосфера, що сприяла плідній роботі та жвавим дискусіям. За підсумками проведеної наукової зустрічі були напрацьовані дієві пропозиції, які, сподіваємося, послужать стимулом у розвитку національної економіки та права.
За матеріалами наукових досліджень учасників конференції буде виданий Збірник наукових праць.

konf3.jpg (111.41 Kb)
konf32.jpg (152.27 Kb)
konf33.jpg (169.17 Kb)


UFPR no Facebook 1 Instagram
Вінницький фінансово-економічний університет
21037, м. Вінниця, вул Пирогова 71а
Тел.: (0432) 53-62-59, 53-36-80
E-mail: [email protected]


©2020 - Вінницький фінансово-економічний університет

_