ВФЕУ

16.04.2021 | vebmaster

КОНКУРС-ГОЛОСУВАННЯ МІС УНІВЕРСИТЕТУ 2021

Учасниця№1
Валерія Володимирівна Олійник, 18 років, студентка 3 курсу Економіко-правового коледжу, спеціальності "Підприємство, торгівля та біржова діяльність". Розумна, креативна, красива,життєрадісна та весела особистість. Любитель різних жанрів музики та літератури. На сьогоднішній день головний пункт мого життя є реалізація думок і ідей, рух тільки вперед не озираючись на минуле. Вважаю, що статус Міс університету має отримати гідна учасниця, тому в конкуренток немає шансу😉

Учасниця №2
Майко Ірина
Я можу бути різною.
Старанна , відповідальна, життєрадісна, обожнюю активний спосіб життя та тішити своїх близьких і рідних смачними стравами власноруч .

Учасниця №3
Привіт усім! Я Приймак Аліна , студентка І курсу, групи 53 ФБС 20 , учасниця конкурсу Міс та містер університету. Проживаю я у м. Шаргороді, свій вільний час я посвячую самовдосконаленню та музиці. Обожнюю подорожі та нові знайомства, відкривати для себе щось нове та цікаве .
Час - це дорогоцінний подарунок даний нам , щоб бути щасливими , але в щоденній марноті ми часто не приділяємо тому , що дійсно важливо , я дуже ціную час , проведений з рідними і близькими мені людьми .
Моя сім'я - це моя підтримка , і опора у всьому, вони завжди надають мені сил і додають в моє життя яскраві фарби .
Студентське життя - це час відкриттів, яскравих вражень, і нових знайомств . Університет - моє головне джерело мотивації , це те місце , де я отримую не тільки знання, але і навички які мені згодяться в житті , він дає кожному можливість для розвитку і самореалізації , важливо приділяти часу не тільки інтелектуальному розвитку , але і фізичний спорт формує внутрішній стрижень людини . Це спосіб самовираження , спосіб досягти певних вершин і цілей, існують моменти щастя , один з них, це музика - неодмінна частина мого життя , це мова душі , крик який іноді виривається назовні , я люблю сцену , дарувати посмішку граючи на гітарі та співаючи .
На сцені я отримую величезне задоволення , кожен погляд із залу проходить дрібного тремтіння по моєму тілу , ці моменти роблять мене по-справжньому щасливою , і час ніби завмирає .
Так чому ж ми постійно кудись поспішаємо ? Невже так складно зупинитися, і насолодитися моментом , адже ці моменти, і є - справжнє життя.

Учасниця №4
Щербань Діана Олегівна Група 71ЕПК(ПТБ)-19, 2 Курс коледжу
Я — відкрита, щира, добродушна, чуйна. Захоплююся Малюванням . Люблю пробувати щось нове, проводити час з друзями. "Всі свої карти розкривати не стану", адже незабаром дізнаєтеся про мене більше.Дізнавшись про цей конкурс, стало цікаво взяти в ньому участь. І я вирішила, що "хто не ризикує, той не п'є шампанського". :)Я цілеспрямована, комунікативна, креативна, і завжди, незважаючи ні на що, переборюю труднощі.

Учасниця №5
Привіт! Надаю невеличку розповідь про себе, як учасниця конкурсу « Міс та Містер ВФЕУ онлайн»
Я, Грібанова Діана Олегівна, студентка першого курсу, групи 53 ФБС 20, спеціальності: Фінанси, банківська справа та страхування.
Участь у конкурсі - це стимул незгасати в період карантину, а навпаки бути активною навіть дистанційно.
Коли я дізналася про цей конкурс, одразу подумала, що це дуже круто, тому що в такий складний час, наш університет всеодно підтримує цікаве студентське життя.
Я дуже активна та творча, захоплююсь всіма видами спорту, Чемпіонка Вінницької області з гандболу та неодноразова чемпіонка по легкій атлетиці. На даний час займаюсь курсами англійськоі мови, закінчила курс масажиста та бровіста. Також я є делегатом в Студентській Раді Вінниччини та секретарем в університеті.
Я хочу, щоб наслідком моєї майбутньої діяльності була «не купа сміття», а добрі справи. Бажаю успіхів собі та іншим учасникам.

КОНКУРС-ГОЛОСУВАННЯ МІСТЕР УНІВЕРСИТЕТУ 2021

Учасник №1
Всім привіт!
Мене звати Козаченко Вадим, я студент групи 63 епк фбс 18.Пару фактів про мене:-веду активний спосіб життя, а саме ,вже два роки являюсь працівником Приватбанку, що дає мені великий досвід, та допомагає застосувати свої знання на практиці;-самостійний, завжди вирішую свої проблеми сам;Чітко знаю чого хочу,та впевнено крокую до здійснення своїх цілей. -Ніколи не сиджу на одному місці,я завжди в русі, завжди на висоті!

Учасник №2
Привіт всім))
Я Урбанович Вадим Михайлович, студент 1 курсу, групи 53 ЕК-20 спецільності економіст, Вінницького фінансово-економічного університету. Конкурс це можливе цікаве відкриття чогось нового незвичного для себе, тому і вирішив випробувати свої сили, адже він дає досвід, море позитивних емоцій та вражень, нових друзів, знайомих, надає впевненості, надихає.У вільний час люблю слухати музику, гуляти з собакою, також полюбляю готовити, фотографувати.Ба

UFPR no Facebook 1 Instagram