Майстер-клас «Кредитні таємниці».

5 листопада 2017
3 листопада 2017 року у Вінницькому фінансово-економічному університеті проведено майстер-клас на тему: «Кредитні таємниці».
Метою майстер-класу є сприяння кращого розуміння студентами фінансових питань, зокрема розрахунок вартості надання фінансових послуг, таких як кредитування.
Студенти спеціальностей: ЕТГР І ЕК під керівництвом викладача Крисака А. О. дізналися що таке кредит, його види, переваги та недоліки, навчилися здійснювати, за допомогою фінансових функції програми Microsoft Excel, розрахунок кредитних сум, зокрема, сум щомісячних виплат, сум відсотків по кредиту, загальну суму переплат. Порівнюючи різні умови кредитування студенти робили висновки щодо можливостей та доцільності отримання кредиту в сучасних ринкових умовах.

mklas2100.jpg (27.59 Kb)mklas210.jpg (18.15 Kb)mklas2102.jpg (16.26 Kb)mklas2104.jpg (19.68 Kb)