Майстер-клас у стилі карвінгу.

9 березня 2018
Ка́рвінг (від англ. carve – різати, вирізати) – мистецтво художнього різьблення по овочах і фруктах, що зародилось багато років тому на Сході, й за тисячі років стало частиною національних традицій.
Мистецтво фігурного різьблення по фруктах і овочах зародилося в Таїланді. Згідно з переказами, в 1364 році молода дівчина прикрасила вирізаними з фруктів і овочів квітами плавучу лампу для Королівського фестивалю.
Король високо оцінив її творчість і проголосив фігурне різання по фруктах і овочах культурною спадщиною Таїланду, яким зобов'язана володіти кожна жінка.
За тисячі років воно поширилося по всьому Далекому Сходу та, передаючись із покоління в покоління, стало частиною національних традицій багатьох країн.
На тему мистецтва карвінга випущено немало посібників, а деякі великі готелі в Таїланді навіть організовують для європейських туристів короткі платні курси.
Навчитися мистецтву карвінгу не дуже складно. І його варто навчитися, хоча б найпростіших прийомів. Адже з’явиться можливість самостійно декорувати блюда тими простими інструментами, що є під рукою - ножем і ножицями.
Мистецтво карвінгу можна опанувати самостійно, аби використовувати його в своїй домашній практиці, вносячи різноманітність до зовнішнього вигляду блюд, у чому переконалися студенти нашого закладу, які відвідали майстер-клас. Кожен із присутніх створили справжні шедеври із фруктів та отримали незабутні враження від проведеного заходу.
Тому запрошуємо усіх бажаючих на подібні зустрічі, які будуть відбуватися під керівництвом доц. Сташко І.В., де ви зможете дізнатись багато цікавого та нового для себе, зможете фантазувати та творити, де гарно та корисно проведете свій вільний час.

caev1.jpg (14.05 Kb)

caev11.jpg (16.59 Kb)