Минула перша річниця від дня смерті ректора Вінницького фінансово-економічного університету Петра Григоровича Білоконного

12.06.2021 | vebmaster

peir-gr5.jpg (73.58 Kb)
Життєвий шлях Петра Григоровича - зразок людської гідності, працелюбства, уміння толерантно працювати з освітянською спільнотою та студентською молоддю області. Науковець з великої літери, чесна і щира людина, досвідчений професіонал, організатор розбудови приватної освіти в регіоні, турботливий сім’янин. Його патріотизм проявлявся у власній принциповості та поглядах, у постійній праці.
Петро Григорович Білоконний нагороджений медаллю «За доблесний труд», відзначений почесним званням «Відмінник освіти України», нагороджений орденом «За трудові досягнення IV ступеня» на Міжнародному рейтингу «Золота фортуна» відмічений Державною податковою службою України», за благодійну діяльність відзначений Українською православною церквою Знаком Ордена «Почесна медаль».
Петром Григоровичем підготовлено і видано 8 монографій, більше ніж 100 наукових праць, проведено майже 50 наукових досліджень безпосередньо на підприємствах області.
Світла пам’ять про Білоконного Петра Григоровича назавжди збережеться в наших серцях. Справа першого ректора Вінницького фінансово-економічного університету живе в його послідовниках…