21 квітня 2016
У Вінницькому фінансово - економічному університеті 20 квітня 2016 року відбулася "Регіональна науково - практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів" на тему : "Науковий пошук молоді ХХІ століття". Урочисте відкриття конференції та з вітальною промовою виступила заступник голови оргкомітету к.е.н. Сташко Інна Василівна. У своєму виступі вона звернула велику увагу на питання децентралізації, інвестування, євроінтеграції, які на сьогоднішній день є ключовими питаннями для розвитку нашої держави. У своєму виступі Інна Василівна Сташко зауважила : "Сьогоднішні питання ми повинні вирішувати разом з вузами та надавати свої пропозиції владі для швидкого їх впровадження, якщо ми будемо працювати разом ми зможемо досягнути великих успіхів".

1.jpg Після вітального слова до доповіді на пленарному засіданні був запрошений представник з Головного фінансового управління Вінницької облдержадміністрації, начальник управління фінансово- інформаційного забезпечення - головний бухгалтер Цехановський Ігор Леонідович, який доповідав на тему: "Бюджетна децентралізація", у своїй доповіді було розглянуто територіальні об'єднання громади, їх доходи та видатки, продемонстрований у презентації аналіз показників як по доходам так по видатках різних міст Вінницької області з 2013 - 2015 роки. Тема була цікавою як для студентів так і для професорсько - викладацького складу. Після закінчення виступу Цехановському Ігору Леонідовичу студенти задавали різного роду питання, обговорення були цікавими та жвавими. Наступний виступ був на тему: "Продукти інтелектуальної власності" д.ф.м.н., професора Ніколюка Петра Карповича. Оскільки це була студентська конференція на ній виступали студенти з нашого університету такі як: голова СНТ "Шанс" Карп Настасії Володимирівні, студентка коледжу ВФЕУ Гуркало Руслана. 4262_7.jpg (63.33 Kb) Блискавичним був виступ студентки Одеського регіонального інституту державного управління при президентові України Бондарської Ольги Дмитрівни на тему: "Бухгалтерський баланс підприємства, історія розвитку, порядок складання та зміст статтей балансу". Гарний результат у своїх доповідях показали студенти - кібернетики третього курсу Сінькевич Віктор та Рошак Віталій їхні теми доповіді були присвячені доповідям мові прогрмамування JAVA.

Всі теми доповіді, які були розглянуті на пленарному засіданні були цікавими та сучасними на сьогоднішній день. Після закінчених доповідей всі студенти виступали по своїх темах на секціях.

Дякуємо адміністрації всьому професорсько - викладацькому складі, студентам за чудову конференцію у нашому вузі. Бажаємо творчої наснаги та невичерпної енергії.

8356_3.jpg (70.77 Kb)7143_4.jpg (80.68 Kb)9115_5.jpg (87.77 Kb)1134_6.jpg (82.36 Kb)