ВФЕУ
Тел.: (0432) 53-62-59, 067-36-99-838

Вінницький фінансово-економічний університет

Meню

Останні публікації..


Співпраця з онлайн-сервісом «Grafiati»

   4.11.2020 | vebmaster

Вінницький фінансово-економічний університет долучився до програми співпраці у сфері автоматизації керування бібліографічними описами у вищих навчальних закладах України з онлайн-сервісом «Grafiati».
Наш навчальний заклад офіційно здійснюватиме співробітництво в сфері освітньої, інформаційної, організаційної, науково-дослідної та експертної діяльності.
Результатом співпраці з онлайн-сервісом «Grafiati» є забезпечення доступу до Сайту студентам, аспірантам, викладачам, науковцям, співробітникам Університету, а також впровадження в Університеті найновіших методик автоматизованого цитування і оформлення списків літератури відповідно до українських та міжнародних стандартів для підвищення ефективності роботи студентів та аспірантів Університету, викладачів, науковців тощо, забезпечення доступу студентів, аспірантів, викладачів, співробітників Університету до нових здобутків в сфері оформлення результатів наукової роботи.
Співпраця з онлайн-сервісом «Grafiati» дасть нові можливості як для викладачів так і для студентів Вінницького фінансово-економічного університету. #вфеу🇺🇦


UFPR no Facebook 1 Instagram
Вінницький фінансово-економічний університет
21037, м. Вінниця, вул Пирогова 71а
Тел.: (0432) 53-62-59, 53-36-80
E-mail: [email protected]


©2020 - Вінницький фінансово-економічний університет

_