Тиждень кафедри фінансів!

26 листопада 2017
Стало доброю традицією щорічне відзначення Тижня кафедри фінансів Вінницького фінансово-економічного університету. Цього року з 20 по 24 листопада 2017 року відбулося Свято кафедри фінансів ВФЕУ під девізом «Фінансист – це престижно», в рамках якого було проведено багато різноманітних заходів. Святкування тижня кафедри розпочалося із виставки робіт студентки першого курсу Борецької Тетяни та конкурсу стін газет. Також викладачі, зокрема: Сахно А.А. та Поліщук Н.В. разом із студентами відвідали Вінницький літературно-меморіальний музей М. М. Коцюбинського.

1023_42.jpg (34.56 Kb)

0797_37.jpg (28.47 Kb)

У музеї-садибі письменника-класика М. М. Коцюбинського, де він народився налічується близько 9 тисяч експонатів. Експозиція розміщується в 5 кімнатах. Вона висвітлює в хронологічному порядку, життя і творчість Михайла Коцюбинського. Тут зберігаються прижиттєві видання його творів, їх переклади мовами народів миру, спогади сучасників, архівні матеріали, предмети побуту й етнографії. Зібрана цікава колекція художніх полотен — ілюстрацій до творів Коцюбинського «Дорогою ціною», «Маленький грішник», «Цвіт яблуні», «Fata morgana», «Тіні забутих предків» та інші.

56_3.jpg (34.89 Kb)

2795_7.jpg (55.61 Kb)

Щороку студенти-фінансисти відвідують провідні промислово-виробничі підприємства Вінниці. Так, 21 листопада Сахно А.А. разом із студентами відвідали ПАТ «Завод «Маяк», де студентам провели цікаву екскурсію на провідному промисловому підприємстві в Україні, забезпеченому високоточним унікальним обладнанням та сучасними технологіями.
22 листопада Поліщук Н.В. разом із студентами відвідали польську страхову компанію "PZU", де провідні фахівці провели цікаву лекцію по різним видам страхування. PZU – №1 на ринку добровільної Автоцивілки України за обсягом продажів. 69% клієнтів компанії, які купують поліси обов’язкового виду, мають поліс добровільної Автоцивілки.

5987_12.jpg (20.83 Kb)

67_13.jpg (28.7 Kb)

23 листопада відбувся святковий концерт, в якому були активно задіяні студенти спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування".
24 листопада на кафедрі фінансів відбулося засідання наукового гуртка, що присвячено актуальним питанням розвитку фінансів. Жваво обговорювались проблеми якості освітніх послуг, що надаються випусковою кафедрою фінансів, престижність диплому фінансиста та форми подальшої співпраці викладачів кафедри з банками, страховими компаніями, провідними підприємствами і бізнес-структурами.

7064_15.jpg (26.24 Kb)
1591_18.jpg (24.97 Kb)4110_21.jpg (21.01 Kb)2646_27.jpg (23.66 Kb)