Відбувся захист магістерських робіт на здобуття освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми навчання

16 лютого 2018
Екзаменаційна комісія спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» організовано в доброзичливій атмосфері провела захисти магістерських робіт. Здобувачі освітнього ступеня «магістр» представили перед екзаменаційною комісією результати своїх досліджень та успішно захистили магістерські роботи. Усім їм присвоєно освітній ступінь «магістра» за відповідною спеціальністю.
Членами комісії із захисту відмічено, що здобувачі вищої освіти продемонстрували глибокі знання з фахових дисциплін спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», набуті протягом навчання в університеті.
Щиро вітаємо студентів із успішним захистом та бажаємо їм нових звершень і досягнень!

16_111.jpg (15.63 Kb)8503_2.jpg (11.28 Kb)1386_3.jpg (9.93 Kb)34_4.jpg (8.08 Kb)