Відвідування кав'ярні-музею "Вітальня щасливого часу" та магазину колоніальних товарів "Панъ Заваркінъ та синъ".

10 листопада 2017
У рамках проведення тижня спеціальності «Облік і оподаткування» студенти-обліковці відвідали магазин колоніальних товарів "Панъ Заваркінъ та синъ" - унікальне місце, де можна поринути в атмосферу срібної миті Вінниці кінця ХІХ - початку ХХ століття - доби, що увійшла в історію як Belle Еpoque (Прекрасна Епоха).
А кав'ярня-музей "Вітальня щасливого часу" переносить відвудувачів в квартиру заможного буржуа, що жив у Вінниці 100 років тому. В основі експозиції музею-кав’ярні - інтер’єр вітальні міського будинку кінця ХІХ — початку XX століття. Шпалери на стінах, ліпні карнизи та плафони на стелі, бронзова люстра, канделябри, буфет та музичний інструмент як обов’язковий атрибут дизайну вітальні заможної родини того часу.

До 1917 року сім’я Заваркіних вважалася однією з найзаможніших у Вінниці. 1918 році родина Заваркіних вимушена була розпродати своє майно й виїхати до Парижа, пізніше, у 1922 році — до Америки, де й досі живуть їхні нащадки.
Експонати історичної реконструкції кав’ярні оригінальні. В експозиції колекція самоварів, бульоток, гасових ламп та цікавих побутових дрібничок того часу.

На особливу увагу заслуговує колекція годинників: на стінах столові годинники найпопулярніших на той час виробників Густав Беккер (Німеччина), Ле Руа та Шарль Гійом (Франція). Усі вони різняться дизайном та боєм.
Студенти мали чудову нагоду поринути в атмосферу Вінниці - міста, котре з провінційного виростало у справжній центр світського й культурного життя, а також скоштувати чи не найкращі сорти чаю та кави в місті з фірмовими тістечками.
ekckww19.jpg (96.1 Kb)
ekckww20.jpg (30.15 Kb)
ekckww18.jpg (46.97 Kb)
ekckww1.jpg (32.83 Kb)ekckww12.jpg (44.61 Kb)ekckww17.jpg (43.3 Kb)ekckww15.jpg (45.64 Kb)ekckww13.jpg (41.9 Kb)