ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЕКОНОМІКА ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО - РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ

5.09.2016 | alina

1 вересня 2016 року у стінах Вінницького фінансово – економічного університету відбулася зустріч спеціальності економіка туризму та готельно – ресторанного бізнесу. Зустріч проводила к.е.н., доц.. Сташко Інна Василівна на якій привітала студентів зі святом 1 вересня днем знань, подякувала за вірний вибраний крок у житті, надала інформацію студентам про студентське життя, яке у них буде відбуватися з 1-4 курси. З середини вересня місяця студенти спеціальності Економіка туризму та готельно – ресторанного бізнесу відвідають готельно – ресторанні комплекси м. Вінниці та туристичні фірми, де зможуть на власні очі побачити процес виробництва всіх процесів, які відбуваються. В листопаді студентам буде надано не тільки нашого вузу, а і усім бажаючим 15 майстер – класів у побудові готельно – ресторанного комплексу, де студенти пройдуть теорію та практику і зможуть себе розвивати як особистість. Інна Василівна звернула увагу: «Спеціальність нова, вона у цьому році розпочала свою роботу, хто бажає подати документи зі студентів можуть ще подати в приймальну комісію. Наш професорсько – викладацький склад гостинно запрошує Вас у країну знань, де Ви зможете себе з кожним днем реалізувати. Гарантуємо цікаве студентське життя»! На старших курсах студенти будуть забезпечені практикою за кордоном. По закінченню доповіді студенти гостинно відкрили фуршет ний стіл, який чекав на них – ЦЕ ТОРТИК ЗІ СМАЧНИМ СОКОМ. Чекаємо Вас у нашу дружню родину, обіцяємо буде цікаво!