Логін:   Лароль:  

Оголошення для вступників в магістратуру!

З 9.00 12 травня до 18.00 5 червня буде дистанційно здійснюватися реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ).

ЄВІ є обов’язковим для вступу на навчання в магістратуру ВФЕУ за такими спеціальностями:
 051 «Економіка»
 071 «Облік і оподаткування»
 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
 073 «Менеджмент»

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ


Для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії [email protected] скановані копії або фотокопії:
• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (zayava_magisrtri_20.pdf (15.71 Kb));
• документа, що посвідчує особу;
• облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
• довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
• документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
• фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (розмір файлу у форматі jpg або png, який Ви будете надсилати приймальній комісії, має бути не більше 1мб.)
• медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ).

У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.
У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті для перевірки даних.
Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.
Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії.
Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком (за рахунок отримувача), якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.
Для кожного зареєстрованого учасника буде створено кабінет учасника ЄВІ. Доступ до сторінки здійснюватиметься за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, вказаним у ньому.

Детально з інформацією про ЄВІ за посиланням https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-yevi-yefvv/


За додатковою інформацією просимо звертатись до Приймальної комісії: за телефонами (0432) 53-62-59; або на email: [email protected]
Автор: julia | Переглядів: 0