ВФЕУ
Тел.: (0432) 53-62-59

Вінницький фінансово-економічний університет

Meню

Керівництво університету

 

tat-petr.jpg (32.3 Kb)

Біографічна довідка
Боднар Тетяна Петрівна - т.в.о. ректора, засновник Вінницького фінансово-економічного університету, народилася 7 травня 1965 року у м. Вінниця.
Навчалася у Вінницькій фізико-математичній школі № 17. Була старостою класу, членом учбового комітету, навчалася на відмінно і закінчила школу у 1982 році.
1982-1983 р.р. – працювала в учбовому відділі ВФКТЕІ (торгово-економічний інститут) методистом.
У 1987 р. закінчила Київський торгово-економічний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності» кваліфікація «Економіст» та на заочній формі навчання отримала кваліфікацію «Фінанси».
Після закінчення вузу працювала у 1987 році економістом планового відділу в Універмазі Трудового Червоного Прапора, м. Вінниця.
У 1989 році вела бухгалтерські курси бізнесу для підприємців.
У 1990 році працювала головним бухгалтером Вінницького інституту регіональної економіки та управління – філія Чернігівського інституту.
У 1995 році закінчила Київські україно-американські курси «Ефективне управління», «Менеджмент та фінанси».
З 1995 року – одна із засновників та викладач кафедри «Бухгалтерського обліку і аудиту» Вінницького фінансово-економічного університету.
В 1997 році – захистила дисертацію на здобуття науково ступеню кандидата економічних наук «Трансформація бухгалтерського обліку в сучасних умовах». З 1998 року є членом-кореспондентом Міжнародної кадрової академії. У 1998 році присвоєно вчене звання професор.
У 2000 році навчалася у Літньому інституті Консорціуму із удосконалення бізнес-освіти в Україні за підтримки агенства США з міжнародного розвитку, м. Ужгород, де навчання проводили викладачі з університету Міннесоти.
2001 р. – захистила дисертацію на здобуття науково ступеню доктора економічних наук «Трансформація обліку і аналізу діяльності суб’єктів господарювання в умовах ринкових відносин». Також в цьому ж році було присвоєно вчену ступінь доктора економічних наук.
З 2001 по 2009 р.р. очолювала кафедру «Обліку і оподаткування» Вінницького фінансово-економічного університету.
З 2003 р. – проректор з фінансових питань Вінницького фінансово-економічного університету та викладач кафедри «Обліку і аудиту».
2020 р. – тимчасово виконуючий обов’язки ректора Вінницького фінансово-економічного університету.

Наукові і професійні досягнення
Боднар Т.П. продовжує займатись активною науковою діяльністю. Основними напрямами наукових досліджень є облік і аудит в страхових організаціях, особливості надання страхових послуг в умовах ринкових відносин. Вона є членом-кореспондентом Міжнародної кадрової академії, членом редакційної колегії наукових журналів «Регіональна бізнес-економіка та управління», «Вісник наукових досліджень» та «Економіка Вінниччини».
Виконувач обов’язків ректора має понад 60 наукових праць серед яких монографія: «Исследования устойчивых структур производственных систем образования», навчальні посібники: «Аудит. Теорія та практика», «Організація матеріального, технічного та маркетингового обслуговування підприємств ринкового типу», «Фінансовий облік», «Обґрунтування економічної ефективності науково-дослідних і конструкторських робіт», «Особливості бухгалтерського обліку в галузях народного господарства», «Управління виробничими інфраструктурами», «Облік і аудит у страхових організаціях» та інші, а також наукові статті.

Нагороди
2003 р. – нагороджена знаком (медаллю) «Відмінник науки і освіти».

 

gevchuk_a_v_.jpg (391.82 Kb) ГЕВЧУК Анна Вікторівна – перший проректор, кандидат економічних наук, доцент.

 

img_6681.jpg (250.16 Kb) БОДНАР Сергій Вікторович, директор коледжу, кандидат юридичних наук, доцент.

 

grigoruk.jpeg (120.64 Kb) ГРИГОРУК Ірина Олександрівна, проректор з педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент.

 

polischuk_.jpg (30 Kb) ПОЛІЩУК Наталія Володимирівна, вчений секретар університету, доктор економічних наук, доцент.


UFPR no Facebook 1 Instagram
Вінницький фінансово-економічний університет
21037, м. Вінниця, вул Пирогова 71а
Тел.: (0432) 53-62-59, 53-36-80
E-mail: [email protected]


©2020 - Вінницький фінансово-економічний університет

_