Бібліотека Вінницького фінансово-економічного університету

biblia2.jpg (84.05 Kb)Наукова бібліотека Вінницького фінансово-економічного університету близько 27 років залишається його невід’ємною частиною, інформаційним та культурним центром. Навіть в наш час загальної інформатизації книга все ще залишається безцінним носієм інформації.
На сьогоднішній день бібліотека є площею 450 кв. м. з читальною залою на 150 місць, нараховує близько 131 тис. примірників, з них навчальної літератури – більше 64122 примірників, методичних посібників 59185примірників, 665 періодичних видань. Переважно українською мовою та англійською мовами.
Це економічна, юридична, навчальна, наукова, суспільна, художня література, збірки наукових праць, матеріали конференцій, автореферати, дисертації, періодичні видання та інші інформаційні матеріали.
З роками масив бібліотеки поповнюється не тільки фаховою літературою, а й працями науково-педагогічних працівників університету. Останнім часом посилюється робота кафедр з підготовки і видання власної навчальної літератури з грифом МОН України.
Бібліотечний фонд, як один з найбільш стабільних елементів інформаційної системи суспільства, формується десятками років. За роки діяльності в бібліотеці ВФЕУ сформовано універсальний фонд на традиційних та електронних носіях інформації. Першочергова увага приділялась комплектуванню підручниками, навчальними та методичними посібниками по предметах, що вивчаються в університеті.
Сподіваємось, що ставши постійним відвідувачем нашої бібліотеки, ви знайдете тут чимало корисного і потрібного серед друкованої інформації та мережевих ресурсів.