23 квітня 2015 року відбудеться Регіональна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів, студентів "Перспективи розвитку регіональної економіки, права та менеджменту"

До участі у конференції запрошуються науковці, докторанти, аспіранти, молоді вчені, студенти, працівники економічних підрозділів підприємств, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, дослідних організацій, діяльність яких пов’язана із проблемами, що обговорюються на конференції.

Конференція відбудеться 23 квітня 2015 року в місті Вінниці (Україна).

Тематичні напрямки роботи конференції:
1. Інноваційно – інвестиційний розвиток регіональної економіки.
2. Управління економікою сталого розвитку регіону.
3. Управління економікою малих міст (районних центрів).
4. Управління регіональною економічною і соціальною сферою.
5. Трансформація доходів населення регіону до європейських стандартів.
6. Перспективи розвитку регіональної економіки.
7. Перспективи розвитку права.
8. Перспективи розвитку регіонального менеджменту.
9. Ефективні методи управління розвитком економіки регіону, галузі, підприємства.
10. Перспективи розвитку фінансової сфери та економічної політики в плані соціально – економічного зростання та природокористування.

Матеріали конференції до її початку планується видати у вигляді збірника тез.

До 15 квітня 2015 року заявку на участь у конференції (форма додається), тези доповідей і віддрукований тексти статей просимо надіслати на адресу: 21037, м. Вінниця, вул. Пирогова, 71-А, ВФЕУ, науковий відділ.
[i]konferenciya-23-05-2015-doc.pdf (n/a)
Автор: irina102 | Переглядів: 685