Логін:   Лароль:  

Інформація про діяльність органів студентського самоврядування

gawu-o5g-ga.jpg (.69 Kb)

Більше новин, фото та відео на сторінці Ради студентського самоврядування ВКонтакте http://vk.com/club66804416

..

Студентська осінь ВФЕУ

6 листопада 2014
8-o.v..jpg (91.68 Kb)

Почервоніли яблука-циганки
високе небо проворонив дах
і вогнища мов кинуті цигарки
щоночі дотлівають по садах...

Цими ліричними словами Ліни Костенко 6 листопада у стінах нашого університету розпочалася подія, до якої долучаються студенти та викладачі кожної кафедри. Це свято Осені - свято таланту і креативності, кмітливості і гумору, винахідливості та експромту – одним словом фестиваль “Студентська осінь 2014”!
..

До Дня юриста

17 вересня 2014
-2.jpg (82.04 Kb)2 жовтня 2014 року у секторі правової інформації Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва в рамках Молодіжного лекторію «Феміда» з ініціативи викладача правознавства Роїка Сергія Володимировича відбулася зустріч студентів Вінницького фінансово-економічного університету з провідним спеціалістом відділу реєстрації, систематизації нормативно-правових актів, правової роботи та правової допомоги Головного управління юстиції у Вінницькій області Гуровою Анною Михайлівною, яка прочитала лекцію за темою «Механізм подолання корупції в судовій системі».

-.jpg (105.56 Kb) -3.jpg (105.64 Kb)
..

ПАТРІОТИЗМ ЯК ОСНОВА СУЧАСНОГО ВИХОВАННЯ

img-2540-pp.jpg (150.17 Kb)Свою Україну любіть,
Любіть її… Во время люте,
В остатню тяжкую минуту
За неї господа моліть.
Т.Г.Шевченко

Патріотизм визначається більшістю людей як одне з найглибших громадянських почуттів, змістом якого є любов до батьківщини, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури. Він виявляється в практичній діяльності, спрямованій на всебічний розвиток своєї країни, захист її інтересів. Виховання патріотизму - важлива складова виховної діяльності.

..

ДУШІ НЕ ВИЧЕРПАТЬ ДО ДНА

img-2540-pp.jpg (150.17 Kb)У 50-х роках ще не відомий світові як визначний педагог наш співвітчизник В.О. Сухомлинський, відповідаючи тим, хто суспільний прогрес вбачав лише в освоєнні космосу, успіхах електроніки і кібернетики, в "Листах до сина" пророче сказав:

"...Якщо не поліпшиться виховання, ми наплачемося з математикою, електронікою і космосом... Найголовніший засіб самовиховання душі — краса. Краса в широкому розумінні — і мистецтво, і музика, і сердечні відносини з людьми..."

Саме тому у нашому університеті так широко пропагується творча культурно-масова діяльність, створюються різноманітні креативні самодіяльні студії, залучається широкий студентський загал до виховної роботи.
..

Виховна робота

Сучасний період розвитку суспільства і країни відкриває широкі перспективи для оновлення змісту освіти, що спонукає до формування нової духовно багатої особистості. Це, в свою чергу зумовлює необхідність нового підходу до виховання студентської молоді і передбачає орієнтацію на людину, особистість. Головним завданням вищих навчальних закладів є озброєння майбутніх фахівців системою знань, умінь і навичок, що забезпечують виконання ними в організаціях своїх функціональних обов’язків, а також забезпечення культурного і духовного розвитку особистості кожного студента, виховання молодих людей у дусі найкращих людських цінностей.
1-vux.jpg (34.53 Kb) Виховна робота є складовою частиною Перспективного плану роботи Вінницького фінансово-економічного університету до 2015 року. Відповідно до Концепції діяльності університету, затвердженої Вінницькою обласною державною адміністрацією, у сфері виховання студентської молоді поставлене завдання: формування у студентства громадянської позиції, патріотизму, почуття гордості за свою країну, навчальний заклад, сім’ю; готовності до трудової діяльності, відповідальності за свою долю, майбутнє суспільства, держави та людства. Пріоритетними напрямками виховної роботи визначено моральний, патріотичний, інтелектуальний, правовий та художньо-естетичний розвиток. Кінцевим результатом виховної діяльності є модель випускника: творча, активна молода людина, здатна до розв’язання як щоденних виробничих, так і масштабних завдань, що забезпечують поступ нації; особистість з розвинутою культурою інтелектуальної праці, високими моральними, комунікативними, підприємницькими, громадянськими якостями, спроможна до самопізнання, саморозвитку та адаптації до нових умов життєдіяльності і професійної реалізації.
2-vux.jpg (70.34 Kb)Виховна робота в університеті включає такі аспекти:
- формування професійних якостей сучасного спеціаліста як людини, особистості;
- проведення інформаційно-просвітницької, культурно-виховної роботи серед студентів;
- розвиток творчих та інтелектуальних здібностей студентства;
- залучення до різноманітної особистісно-орієнтованої виховної роботи: участь в спортивно-оздоровчій, комунікативно-лідерській, волонтерській, благодійній діяльності; роботі художньо-естетичних та академічних гуртків тощо:
- сприяння роботі студентського самоврядування;
- індивідуальна виховна робота зі студентами груп, робота з активом групи кураторів академічних груп.
Планування виховної роботи здійснюється на основі дослідження запитів студентської молоді (опитування, анкетування), продовження традицій навчального закладу, міста, держави, а також участь у загальнодержавних урочистостях, проектах тощо.
У Вінницькому фінансово-економічному університеті активно працює орган студентського самоврядування – Студентська рада, діють різноманітні колективи художньої самодіяльності та творчі студії, зокрема:
5-vux.jpg (81.68 Kb)


ВОКАЛЬНИЙ ДУЕТ «СЯЙВО»

ВОКАЛЬНА СТУДІЯ «ЕКСПРОМТ»

6-vux.jpg (109.9 Kb)7-vux.jpg (93.1 Kb)8-vux.jpg (59.09 Kb) 9-vux.jpg (77.16 Kb)
ТАНЦЮВАЛЬНА СТУДІЯ
«Dance point»

10-vux.jpg (76.36 Kb) 12-vux.jpg (66.05 Kb) 11-vux.jpg (71.96 Kb)МУЗИЧНИЙ ГУРТ «EXISTENS»

13-vux.jpg (70.28 Kb)14-vux.jpg (65.47 Kb)