ВФЕУ

Вінницький фінансово-економічний університет

Meню

Студентська рада

Доброго дня! Мене звати Богатко Марія, я Голова студентської ради Вінницького фінансово-економічного університету. Я навчаюсь на третьому курсі університету спеціальності «Менеджмент».

Давайте знайомитись!

Бурлака Валентина – заступник голови студентської ради.
Грібанова Діана – секретар студентської ради.
• Студентська рада складається із 10-ти секторів, керівниками яких є активні студенти нашого закладу вищої освіти.
• Студентський колектив нашого університету та коледжу займається не лише навчальною та науковою діяльністю. Ми проводимо безліч заходів, які сприяють всебічному розвитку особистості.
Лисак Максим - Інформативно-технологічний сектор - займається оновленням інформації щодо заходів, які проводяться в навчальному закладі та за його межами.
Приймак Аліна - Сектор супроводу студентського самоврядування взаємодіє із студентськими організаціями (СО) та студентськими ініціативними групами (СІГ) Вінницької області.
Лисенко Ольга - Профорієнтаційний сектор проводить презентаційні зустрічі із майбутніми вступниками.
Проценко Владислав – Спортивний сектор – це популяризація спорту, сприяння фізичному розвитку і спортивному духу студентів, пропаганда здорового способу життя серед молоді.
Заярна Марина - Навчальний сектор контролює навчання і дисципліну здобувачів.
Марчак Вірсавія - Культурно-масовий сектор – це організація та проведення студентських заходів для урізноманітнення відпочинку та гарного проведення часу студентів ВФЕУ.
Урбанович Вадим - Соціальний сектор організовує та проводить соціальні проекти, благодійні акції і заходи.
Олійник Аріна - Сектор культури і туризму – це організація екскурсій та заходів, що сприяють розвитку студентства.
Берневек Анна - Сектор культурно-мистецької діяльності займається оформленням та проведенням концертів, святкових та випускних вечорів.
Забранюк Яна - Сектор дозвілля проводить заходи у вільний від навчально-наукової діяльності час.

Керівниками секторів є активні студенти нашого начального закладу.
Рада студентського самоврядування університету постійно взаємодіє та підтримує зв'язок із студентським колективом.
Діяльність студентського самоврядування спрямована на особистісний розвиток студентів, становлення їх як соціально активних громадян, розвиток моральних та суспільних якостей. У Вінницькому фінансово-економічному університеті орган студентського самоврядування активно функціонує як на міжрегіональному рівні так і на загальноуніверситетському рівні.
• Студенти ВФЕУ активно долучаються до участі в управлінні університетом через органи студентського самоврядування та мають спільну ціль- підвищити якість знань, виховання духовності, культури, зростання у студентів соціальної активності та відповідальності за прийняті рішення. Студентська молодь вчиться самостійно забезпечувати громадський порядок, організовувати позанавчальне життя.
• Представники студентського самоврядування направляють свою роботу та вільний час для того, щоб захищати права та інтереси студентів, звертатися з пропозиціями, заявами та клопотаннями від імені студентів до адміністрації університету, допомагати вирішувати будь-які проблеми та складнощі, підтримувати, заохочувати та запалювати серця тих, хто прагне до творчого самовираження, удосконалення себе і створення яскравого світу навколо!

UFPR no Facebook 1 Instagram
Вінницький фінансово-економічний університет