Логін:   Лароль:  

Рада студентського самоврядування (РСС)РУСАНЮК АЛІНА
Голова студентської ради


Студентка 3-го курсу, групи 58-БЕ(13) спеціальності "Облік і аудит". Член вченої ради Вінницького фінансово-економічного університету. Організовує різні культурні заходи, концерти, екскурсії для студентів та приймає участь в різних конкурсах на міському та всеукраїнському рівні. Захоплюється вокалом. Має неперевершений голос та слух, відкрита для спілкування, розумна і завжди готова допомогти. Відстоює права студентів та активно співпрацює з викладачами університету.

КУШНІР ОЛЬГА
Заступник голови студентської ради


Студентка 3-го курсу , гр..85ЮП , спеціальності «Правознавство» ,Вінницького економіко-правового коледжу. Це дівчина, яка завжди відкрита душею для студентів. Захоплюється грою на гітарі, має чудовий слух та голос, щира та відверта. Ми маємо чудову можливість пізнати глибину її душі у власних віршах . Дипломатична та комунікабельна , що яскраво відображається у діяльності студентського самоврядування.

Ніколайчук Анастасія
Керівник студжурналістської студії


Студентка 2 курсу , гр 41 ЕПК(б) , спеціальності «Облік і аудит» . Читання книг є невід`ємною частиною її життя. Статті Анастасії завжди відривають світ нашого студентського життя залишаючи присмак насолоди в душі. У вільний час, займається вишиванням ( картин, плаття та сорочок). Наш керівник мила,але водночас енергійна дівчина, про що свідчить її захоплення футболом та волейболом.

Залевська Наталя
Керівник волонтерської студії


Студента Вінницького економіко – правового коледжу. Щира та відкрита душа цієї дівчини завжди прагнуть відкрити нові шляхи до завоювання сердець Вінничини та зокрема нашого університету. Наталя знає , що у доброму слові є сила жива. Тож, добрі справи скажуть про людину краще за слова.

Озгюль Онур
Керівник спортивної студії


Студент 3 курсу , гр. 85 ЮП , спеціальності «Правознавство». Вінницього економіко-правового коледжу. Містер Університету 2015. Захоплюються різними видами спорту ,зокрема боксом . Людина , яка намагається підняти рівень університету до міського рівня. Харизматичність та прагматичність завжди іде з ним у ногу.
Автор: alina | Переглядів: 26