Логін:   Лароль:  

Відділи PCC

Відділ Зовнішніх Зв’язків СР "ВФЕУ"

У часи, коли всім вже набридла нудна реклама по телевізору, а у ВНЗ не вистачає фінансування на дозвілля студентів, у гру вступає Відділ Зовнішніх Зв’язків СР ВФЕУ.
Бажання організувати гідний захід, з крутими подарунками, цікавими конкурсами, спецефектами або в хорошому приміщенні виникає не тільки у досвідчених організаторів, а й у студентів, що люблять свій ВНЗ і прагнуть урізноманітити студентське життя. Але не завжди такі ініціативи мають у розпорядженні достатні ресурси.
Все це цілком реально, якщо знати як і до кого звернутися за допомогою. Саме цим і займається Відділ Зовнішніх Зв’язків СР ВФЕУ. Мистецтво фандрайзингу – вміння залучити зовнішні, сторонні для організації ресурси, необхідні для реалізації якої-небудь задачі, виконання проекту або з метою діяльності в цілому.
Завдяки старанній роботі, постійному навчанню та дружній атмосфері силами відділу були реалізовані такі проекти у ВФЕУ, як "Міс Університету - 2016", «БАРВИ ОСЕНІ – 2015», "Золотий голос студента", масштабний флеш-моб " Вінниця - це я'' проведені різні фотосесії, майстер-класи та лекції.

Культурно-масовий відділ


Культурно-масовий відділ – це не просто один з відділів Студентської Ради ВФЕУ – це наймаштабніші проекти, нові знайомства, корисний досвід, дружня команда та велика кількість позитивних емоцій.

Вокальна студія
Керівник вокальної студії - Русанюк Аліна
Мета гуртка:
- Надати можливість здобувачам проявити свої здібності на сцені.
- Навчити студентів правильно та інтонаційно чисто співати..
- Виховувати смак, високу виконавську культуру.
- Приймати участь у студентських, міських та районних оглядах художньої самодіяльності, в загальноуніверситетських та міських заходах.
Якщо тобі це цікаво, приєднуйся до нашої команди, та прийми участь в організації студентського дозвілля.
Автор: alina | Переглядів: 0