Логін:   Лароль:  

ЗДОБУТКИ УНІВЕРСИТЕТУ – НАДБАННЯ КОЛЕКТИВУ

30 грудня 2013
img-drabanich.jpg (312.1 Kb)Озирнувшись на пройдене, можна сміливо сказати, що 2013 рік був прожитий недарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід, який набули за довгі роки плідної праці .
Впродовж двадцяти років університет підготував понад 17 тис. кваліфікованих економістів та юристів, серед яких уже є кандидати наук, відомі управлінці та юристи, власники бізнесу.
Наш педагогічний колектив сьогодні складається на дві третини з кандидатів та докторів наук, академіків, професорів, доцентів. Активно працюють молоді викладачі. Цього року захистили дисертації на звання кандидата економічних наук Муляр Т.В., Помірча О.М., Громова О.Є. та Яблочнікова І.О. - кандидата педагогічних наук.

Університет здійснює підготовку за напрямами: «Економіка і підприємництво», «Менеджмент», «Право». За спеціальностями: «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Економічна кібернетика», «Менеджмент» (бакалавр на базі 11 класів, магістр на базі диплому бакалавра). Економіко-правовий коледж за спеціальностями: «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит», «Інформаційна діяльність підприємства», «Організація виробництва», «Правознавство» (молодші спеціалісти на базі 9 класів та диплому робітника (на 2-й курс)). Друга вища освіта - спеціальності: «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Економічна кібернетика», «Менеджмент». Іногородні забезпечуються гуртожитком. Оплата за навчання помірна.

Студенти нашого закладу беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних наукових олімпіадах. Студентка нашого університету Павленко Н.В. прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства» в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім. Туган – Барановського та зайняла І місце. Наші студенти активно приймають участь в конференціях, конкурсах, спортивних змаганнях, є учасниками художньої самодіяльності. За ініціативою студентів організовуються і проводяться неординарні заходи. Слід відзначити великий внесок у розвиток студентського самоврядування голови Студентської ради Дуди Ірини. Ми горді тими студентами, які множать славу нашого університету, багатьох з них відзначено подяками і грамотами за сумлінне навчання та активну участь у громадській роботі: Кравченко О., Жукова С., Ольховського Я., Христофорову Т., Шлінчук В. та інших.

Значна увага приділяється виданню науково-методичної літератури, зокрема, навчальних посібників з грифом МОН. Щороку проводяться всеукраїнські та міжнародні конференції за участю науковців, державних службовців з усіх областей України, АР Крим, Росії, Польщі, Грузії, Чехії.
Вінницький фінансово – економічний університет видає наукові журнали та збірники, які активізують наукові пошуки як серед викладачів, так і серед студентів.

В університеті на практиці застосовуються інформаційні технології на сучасній комп'ютерній базі, активні методи навчання, система «Internet», діють лабораторії, проводяться ділові ігри, тестування, розв'язуються конкретні ситуації з практики роботи майбутніх фахівців. Налагоджено творчі зв'язки з науковим та навчальними центрами країни та ближнього зарубіжжя з метою підготовки наукових кадрів та стажування студентів.
Вінницький фінансово-економічний університет відзначений дипломами та почесними грамотами Міністерства освіти і науки України та Асоціації навчальних закладів освіти приватної форми власності.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Проректор з науково–педагогічної роботи
к.е.н., доцент Драбаніч А.В.


ПРИЙОМ НА ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

16 серпня 2013

ВІННИЦЬКИЙ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
IV рівня акредитації
продовжує прийом студентів для підготовки

МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ на базі 9, 10,11 класів та робітничих професій (на 2-й курс);
БАКАЛАВРІВ на базі 11 класів чи диплома молодшого спеціаліста (на 3-й курс);
МАГІСТРІВ І СПЕЦІАЛІСТІВ на базі диплома бакалавра
та ДРУГУ ВИЩУ ОСВІТУ за спеціальностями:

ОБЛІК І АУДИТ (Бухгалтерський облік)
ФІНАНСИ І КРЕДИТ
ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА
(Інформаційна діяльність підприємства)
МЕНЕДЖМЕНТ (Організація виробництва)
ПРАВОЗНАВСТВО (4-й курс в Київському університеті права Національної академії наук України)


Стажування в США. Іногороднім надається гуртожиток.
Оплата за навчання помірна.

Прийом документів до 26 вересня 2013 року
вул. Пирогова, 71А, трамвай №1, 5 (зупинка «Заболотного»). тел.: (0432) 53-62-59, 50-55-54
www.vfeu.edu.ua e-mail: [email protected]

..

Склад відділу заочного навчання

Відділення заочного навчання Вінницького фінансово-економічного університету здійснює організацію навчально-методичноїроботи студентів ВФЕУ заочної форми навчання за спеціальностями: «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Менеджмент організацій», «Економічна кібернетика».

korobka.jpg (51.54 Kb) Старший інспектор – Коробка Юлія Павлівна, організовує навчально-методичну роботу студентів спеціальності «Менеджмент організацій».

ganna.jpg (36.18 Kb) Старший інспектор – Поліщук Жанна Василівна, організовує навчально-методичну роботу студентів за сумісництвом спеціальності «Економічна кібернетика» та спеціальності «Фінанси та кредит».